Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Legot olcsón hol lehet venni?...

Legot olcsón hol lehet venni? A fiamim rendőröset szeretnének, de neztem van több fajta is. Esetleg vélemyény valamelyikről?

Figyelt kérdés

2012. nov. 17. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

www.kockaaruhaz.hu


Én duplot szeretnék a kislányomnak, múlt héten összehasonlítottam 3 bolt ajánlatát, és az összes, általam vásárolni kívánt duplo ott volt a legolcsóbb.

Kolléganő sima legot vesz a fiának, szintén innen, mert a sima lego is nagyon jó árban van.

2012. nov. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Beírod a lego nevét a googleba és árgépet írsz mellé. Ott látod, hogy hol a legolcsóbb.

Azt azért vedd figyelembe, hogy személyesen veszed át vagy ingyenes a kiszállítás vagy 700ft vagy 2.000ft.

A kocka oldalán 2.000ft a kiszállítás. Szóval azért nem árt alaposan körbenézned.

2012. nov. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, bocsi az off-ért, de kedves előző válaszoló, hol láttad, hogy 2000ft a kiszállítás?
2012. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget.Megnézem:)
2012. nov. 18. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!