Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Akik panelben laknak, ti...

Akik panelben laknak, ti hogyan oldjátok meg a babakocsizást?

Figyelt kérdés

6.emeleten néztünk lakást. Van egy miniatűr lift,de oda nem hiszem,h beférne a babakocsi. A lépcsőn hogy lehet vele közlekedni?? El sem tudom képzelni. Ti hogy oldjátok meg? Milyen babakocsit vettetek?

Köszönöm


2013. jún. 8. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tartozik tároló a lakáshoz? Ha igen akkor oda be lehet tenni a kocsit, ha nem, akkor a lift méretéhez vegyétek a babakocsit.
2013. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk van a földszinten egy babakocsi tároló, ami mindig zárva van, és a közös képviselőtől kell kulcsot kérni. Csak kisgyerekeseknek ad, tehát nem is pakolnak oda semmi mást.
2013. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Levittem a lépcsőn. Amíg pici volt, addig a hordozót tettem es fel szintenként vittem hol a gyereket, hol a babakocsit. Amikor nagyobb lett, akkor gyerekestol vittem a babakocsit. A tároló olyan koszos volt es mindent elloptak, nem mertem ott hagyni.....
2013. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam elképzelni, de valahogy mégis befért. Ha magánszemélytől veszitek megkérdezheted tőle is, hogy látott-e már babakocsit liftben. :)
2013. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Befért a liftbe, pedig elég nagy babakocsi volt!
2013. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Panelliftekbe általában befér egy sima babakocsi, barátnőmék igaz nehezen de még az ikerbabakocsival is befértek.
2013. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jaaj,az nagyon jó lenne, ha beférne :)) tényleg az a nagyon mini méret,nem a normál. Mikor megláttam,egyből a babakocsi jutott az eszembe. De legközelebb mérek,és úgy megyek a bababoltba :D
2013. jún. 8. 16:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg nem fer be,akkor probalj olyat valasztani,amit 1 kezzel ossze lehet csukni,akkor is ha a baba a karodban van.Ez egyebkent is fontos szempont ha autoval indulsz valahova a picivel egyedul.Na meg a babakocsi ossz sulya se legyen nagy,hogy konnyen lehessen emelgetni.
2013. jún. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Testvérbabakocsink is van, még az is befér a liftbe :)

(panel, 9.emelet)

2013. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Simán, bár mi "csak" a 4-en lakunk, de amíg pici volt és mondjuk elaludt a kocsiban felcipeltem a lépcsőn (nálunk még icipici lift sincs). Ha fent volt levittem a tárolóba és csak a gyereket hoztam fel, ezt rendszeresítettük amikor nagyobb lett és igen nehéz volt kocsival együtt! 1 hónapon belül érkezik a tesó, nála is így fogom csinálni.

Ha lenne lift akkor olyan kocsit választanék ami befér.

2013. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!