Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van aki olyan babakocsit...

Van aki olyan babakocsit használt újszülött babájának amihez nincs mózes?

Figyelt kérdés

Sima sportrész vízszintesig dönthető ülőrésszel.

Ezzel szemezek.:)

[link]


2013. jún. 20. 12:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sokan vannak, akik nem vesznek mózeses babakocsit. Ezt a tipust semmiképp nem venném újszülöttnek, max 2. kocsinak, annak meg az ára miatt nem. Ez nem való kicsinek. Nézhetsz mózes nélkülit, de ne ezt a tipust, mert ez nem picinek való.
2013. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Olyan érdekelne ami könnyű (max 7 kiló) és nincs mózes hozzá. Csak egy részből áll és újszülöttnek is jó.Ilyen nem létezik?Ezek a megfordítható tolókaros babakocsik, mind olyan nehezek ilyen 11-13 kilósak..:/
2013. jún. 20. 13:01
 3/16 A kérdező kommentje:
na jó még a 8 kiló se gáz :)
2013. jún. 20. 13:01
 4/16 anonim ***** válasza:
Jó ez, miért ne lenne jó? Nekünk sincs hozzá mózeskosár.
2013. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát,ha a leírás szerint "a háttámlája mélyre dönthető", nem dönthető teljesen,csak mélyre,akkor bizony én meg nem venném....
2013. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekünk se volt mózes,feleslegesnek tartottam.

Hasonló volt,csak 4 kerékkel,de lényege ugyanez.


régebben is eltologatták a kicsiket mózes nélkül,mostanában divat 3 féle kocsi arra a 2 évre.

2013. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia! nekem Hauck Viperem van, majdnem ugyanilyen. van hozza mozes, de most tervezem hogy leszedem a francba es inkabb a sima sportreszt teszem a vazra, mert eleg hosszura sikerult a lanyom es felnyomja a fejet a mozes tetejeig. meg csak 2 honapos, de a sportresz vizszintesig dontheto ugyhogy siman jo neki, ujszulottnek is ebben a pokoltuze idoben. legalabb nem fulled be.
2013. jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A Hauck termékek nagyon jó minőségek, ez egy nagyon jó sport babakocsi. Ha te nem szeretnél mózest, akkor szerintem ez jó lesz nektek. Mózes részét mi nem tudtuk kihasználni, mert bukós volta babám és a hordozót használtuk egészen 7-8 hónapos koráig. Most, nem rég váltottunk a sport részre, ami nekünk is vízszintesig dönthető fokozatok nélkül. Mondjuk egy újszülött elveszne benne, és az úton tologatva, rázódva, tuti elcsúszna a helyéről, az én 9 hónaposom is csúszkál benne :)

Valaki írta, hogy ez csak mostani őrület, hogy 3 részt használunk az első 2 évben...hát nekem még az anyukám azt hajtogatta, hogy mélykocsit vegyünk, mert az újszülötteknek az kell! Régen is volt "mélykocsi", meg a sima babkocsi (sport). Nem ok nélkül!

Mindenki maga dönti el, hogy szeretne e a babájának mózest, ha ti nem, akkor szerintem ez egy jó választás.

Télre viszont jó lenne lábzsákos kocsi - teszem hozzá, a mi Hauck-unkhoz sincs, vettem bele egy univerzálisat, és tökéletesen bevált.

2013. jún. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs mózesünk, felesleges volt. Jó lehet ez a kocsi, egy valami szúrt szemet benne. Háttámlája mélyre dönthető. Hát ha nem teljesen, csak mélyre, akkor én biztosan nem venném meg.
2013. jún. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tudtok olyat linkelni ami teljesen vízszintesre dönthető, mert én olyat nem találok. Nekem az is szempont, hogy könnyű legyen.Ez is csak 7 kiló ezért is tetszett meg.
2013. jún. 21. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!