Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen pelust használt...

Ki milyen pelust használt újszülött babájánál?

Figyelt kérdés
Hány kg-mal született. Többet is kipróbált? Volt aki egyből a 2-essel indított?
2011. ápr. 2. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3140 grammal született a lányom, mi a Pampers Premium Care-t használtuk, az 1-es méretet. Most 5 hetes, 4300 gramm, és már a 2-es méretet használjuk ugyanabból. Kaptunk egy csomag sima 2-es Pamperst, az is jó. A kórházban meg Háppy márkájú 2-es pelenka volt, nekem azzal sem volt semmi bajom.
2011. ápr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Liberoval kezdtem és a mai napig azt használom (6 hónapos). 3 kg-val született, 2 kis csomag 1-est vettem, de amikor elfogyott, már 2-est kapott.
2011. ápr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2550kg volt mikor született. Pampers premium caret használtunk mi is az 1es méretet. Azóta is csak pamperst veszünk,már a 3mast. Jobb mint a Libero szerintem.
2011. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3.07 kg-mal született.nekem nem vált be a phampers pelus,mert mindig kifolyt a pisi.több pelenkával próbálkoztam,de nekem a 100db-os DADA vált be igazán.bár,valaki meg pont ezt szidja.próbálkozni kell több félével,ha az első nem válik be...mindenki másra esküszik:)
2011. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Liberot pemperst kaptunk ajándékba, 1est 2est bevallt, majd kaptam egy huggies termekmintat, kipróbáltuk és nagyon jó volt, azóta azt veszünk neki, egyszervsem folyt ki semmi, az elozoeknel előfordult.
2011. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3,8 kg-mal született. huggies, libero, de az első jobb volt.

Nehogy 2-sel kezdd, mert még a newborn is nagy volt rá.


A későbbiekre viszont már nem volt jó a huggies, éjjelre libero, nappalra pampers-t használunk. A gagyik holé ezért hol azért nem jöttek be, és a DM kuponokkal meg pláne ezekkel jövünk ki a legjobban.

2011. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

3,64 kg-mal született, kislány.

A libero nekünk nem jött be, sima Pampers 1-essel kezdtünk, most 9 hetes és 5 kg P. Premium care-t használunk.

2011. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4 kg-val és 55 cm rel született a kislányom, Pampers-t vettünk, rögtön a 2-es méretet, ez bevált, nem is kisérleteztem mással:)
2011. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk 1-esből a pampers volt jó (az még gumis volt hátul is)meg a huggies volt nagyon príma (szintén gumis hátul is).

2-esből pamperst kaptunk, az jó volt, de abból nekem a teszkós zöld csomagos vált be a legjobban.Volt DM_es is az is jó volt, de a többihez képest túl vastag volt.

Most 3-ast használunk, abból nem volt jó a pampers (sleep and play, narancs csomagos volt)de nem volt gumis a tépőzárnál sem csak a combjánál ezért nem volt jó, aztán teszkós lila csomagos (csak a tépőzárnál gumis, ez még elment), most huggies van,hát ez kritikán aluli, szintén nem gumis se a deréknál se a tépőzárnál.

Egyenlőre itt tartunk, mindenki mondja a Liberót, de nekünk az valahogy túl drága...

A rossmanos babydream viszont nagyon jól bírja, vettem egy 2 darabos próbacsomit, legközelebb szerintem az lesz.Vagy a DM-be van olyan ami nem babylove, hanem vmi noname, de olcsó és a csomagolás szerint a derekánál és a tépőzárnál is gumis.

3600 grammal született a lányom és 53 centivel, tegnap volt 3 hónapos :)

2011. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kislányom 2950-nel született. A kórházban 2-es Liberot adtak. Itthonra vettem 1 kis csomag newborn Liberot és 1 Huggiest. Utóbbi nem jött be, de a Libero tökéletes, azóta is azt használjuk. (csak már a 4-es méretet)

A newborn-ból több csomaggal is vettünk még az elején, pár hétig az volt jó rá.

2011. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!