Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Graco Quattro Tour duo-t...

Graco Quattro Tour duo-t használt vki tesókocsinak? Nem rázkódott benne nagyon az újszülött?

Figyelt kérdés
Azt írják róla hogy rugós a váza, nálunk elég rosszak az utak így fontos lenne hogy ne rázza agyon a picit.
2011. jan. 17. 14:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nem a rugózásával van a probléma, hanem az egyensúllyal

ha valamelyik gyerkőcöt kiveszed, instabil lesz :-s

2011. jan. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Jaj tényleg??? Ne már :((( Olyan nehéz ez a tesókocsi dilemma, mert ami tetszene az túl drága ami meg olcsóbb azokkal mind van vmi baj. Még ez tetszett legjobban talán.

Felborul ha csak egy gyerek ül benne? Mások vajon hogy oldják meg akkor (nyilván egyszerre nem lehet kivenni mindkét gyereket).

2011. jan. 17. 14:07
 3/15 anonim ***** válasza:

Volt nekem is testvérkocsim,de a nyagyfiam nem szerete,most vettem a picinek egy olyan kocsit amire testvérfellépö tehetö,nagy felfujható kerekü kocsit,inkább arra törekszem hogy többet mozogjon mivel este 11-ig fent van! Ha megyünk valahova és jön velem valaki két kocsival közlekedünk! Kisebb utakra meg jön a lábán 20hónapos már,a pici 3 hónapós!

Sajna hoszabb utakra egyedül én se tudok menni velük:(

2011. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Lehet jobban jársz ha olyat veszel ami tetszik mégha drága is!
2011. jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát nekünk szinte mindennap hosszabb távokat kell menni, úgyhogy nem megoldás ha sétál meg a tesófellépőn se tud annyit álldogálni. :(
2011. jan. 21. 20:35
 6/15 A kérdező kommentje:
A gond hogy nem KICSIT drágábbak azok, hanem NAGYON. Tehát összehasonlításként míg egy gracot 40-50 ezerért meg lehet venni használtan addig egy Janét pl. használtan se kapok 90 nél olcsóbban :((( Annyim meg nincs.
2011. jan. 21. 20:36
 7/15 anonim ***** válasza:

Egyik ismerőséknek ilyen van, hozzá lehet csatolni a babakocsihoz.Használtan biztos sokkal olcsóbb.

[link]

Meg nézd csak, találtam outletben olcsó tesókocsikat:

[link]

Remélem valamelyik hasznos lesz!

2011. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi igen ezt ismerem nem az a baj hogy nem tudok honnan venni :) Hanem konkrétan ez a típus érdekelt volna ami a kérdésben szerepelt hogy van e vkinek tapasztalata vele, de ezekszerint nincs.:)

Köszönöm azért.

2011. jan. 21. 20:45
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia! Bocs hogy nem a kérdésedre felelek pontosan:)

Nekünk Bambino wold tesokocsink volt,használtam vettem 15ezerért! Célnak megfelelt,kerekei stabilak voltak,nem rázta agyon a kicsit,Inkább az zavarta a picimet ha a tesó teljes elejéböl rúgdósta a kocsit mikór bent ült,direkt rátette a lábát a kerékre,a naptetöt feszegette amit azért tettem fel ne védje a picit a széltöl! Szerintem minden tesó kocsi ugy van kialakitva hogy stabil legyen:) Én a hátso részt mózesel használtam elöször!

2011. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi ismerem azt tetszene is de sajnos ritka mint a fehérholló, újonnan már nincs sehol, használtan ritkán látni :( Múltkor volt egy a teszen, de az meg nagyon kopott agyonhasznált volt :(

Amúgy mekkora hátul a fekvőfelület? Mekkora mózes fért oda? És hogyan tetted a mózest hogy feléd legyen a kis feje vagy hogy menetirányban?

2011. jan. 24. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!