Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke Crusi Babakocsival...

Stokke Crusi Babakocsival kapcsoaltban kérdeznék: Nagyon tetszik de valahol azt olvastam, hogy 1,5 éves kora után nem fér bele? A 2. kérdés: hogy 1,5 éves gyerek kinőtte a hozzátartózó lábzsákot ez hogy lehetséges?! Ez igaz?

Figyelt kérdés
Nem járok tömegközlekedve, sem terepen, egy masszív, könnyen kezelhető, összecsukható, szép, elegáns kocsit szeretnék venni.
2013. jún. 21. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, 1,5 évesen kinőtte a sport részt, s a lábzsákot is!

Addig volt jó a làbzsák, míg megtanult járni, 13 hónaposan nőtte ki.


Most a másodiknàl quinny Senzz kocsit vettem, eddig bevált, de itt sem lesz tovább jó a lábzsák.

Igazából addig van értelme, míg nem jár a gyerek, mert utánna sáros, Havas cipőre hogy zipzározod rá a zsákot? Koszos lesz, vizes, átázik...


A másik meg, hogy nem nagyon vált be a kagyló ülés, mert a 6 hónapos lányom mikor aludt benne, égnek álltak a lábai, ezért néztem olyan kocsit, aminek a támlája dönthető, nem az egész ülés egyben.


Még ami jó kocsi, a bugaboo Bee, s szuper huzatokat kapni hozzá...

2013. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, én is néztem a Bugaboo Caméleon-t de az még drágább. Nekem egy konnyű kéne, amit könnyen be tudok rakni a kocsiba, mert a hátam nem bírja a cipekedést!Amit nagyon könnyű tolni, nem terepen, hanem plázában, betonúton stb.

Sokat utazom kocsival Bécsbe.

2013. jún. 21. 15:11
 3/6 A kérdező kommentje:
És ez Crusi babakocsi volt? hm..
2013. jún. 21. 15:14
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha eléri a 1,5 évet utána miben viszed, ha kinövi? Végül is 286 ezer az alap ára...

Utána kell venni egy másik ülőkét bele, vagy másik babakocsit? Ne már!

2013. jún. 21. 15:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Másik kocsit vettem, egy Mamas Papas Pipi sport kocsit,


[link]


20.000 volt, azt használtuk 3,5 éves koráig. Egy egyszerű kocsi, de sokkal jobb volt mint a stokke, mert a háttámlát olyan fokban döntöttem ahogy akartam, nagyon kicsire lehetett csukni, könnyű volt. Ha a gyerek le fagyizta, este tussal kimostam a kádban, másnapra megszáradt.

Ezért is kerestem most a fiamnak olyan kocsit aminek a sport része nem egyben dönthető, hanem csak a háttámla.

[link]

2013. jún. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor itt az én mostani tervem:

szerintem szuper. könnyű, dönthető akár újszülött kortól, a mózest be tudod kötni a kocsiba, így hosszú távon is tudtok utazni.! kb. 6 hónapos korától meg használod a sport részt csak.


[link]

2013. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!