Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszeretni valakibe, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszeretni valakibe, aki nem tetszik külsőre, lehetséges?

Figyelt kérdés
Szóval bele tudnátok szeretni olyas valakibe, aki külsőre nem jön be?
2013. jan. 24. 22:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Igen.Én azt hittem,így fog kinézni a palim: [link] mégsem így néz ki.
2013. jan. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos :(

A sajnos csak azért, mert menthetetlenül beleszerettem, de sajnos egyoldalúvá vált a ragaszkodásom.

Az is hozzátartozik, hogy nem hogy csak nem tetszett pedig külsőre, hanem egyenesen kizártam minden fizikai kontaktus lehetőségét, annyira nem vonzott a teste.

Aztán beleszerettem, és hiába szakítottunk lassan egy éve, senki mással nem tudtam tovább lépni :(

2013. jan. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Icecofee válasza:
For ever alone !
2013. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
persze! Nekem a barátom elsőre nem jött be. Gebének és picinek gondoltam ezáltal nyápicnak. De megismertem és valójában elég izmos, egymagasak vagyunk, már ez sem zavar, és bár nem az ember akiről azt mondod macsó, de szerintem nagyon aranyos és szeretem :D
2013. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Igen a második barátom pont ez az eset volt, nagyon vékony és keskeny arcú de megtetszett a személyisége. Eddig csak az egyik barátommal jöttem úgy össze, hogy megtetszett és ááá hát ilyen pasis sose fog felfigyelni rám (15 voltam) aztán mégis, de így 20 évesen nem igazán tartom fontosnak a külsőt
2013. jan. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Fuhh jó kérdés.


Volt egy srác aki nem volt az esetem, de össze akartak vele hozni az ismerősök. Hát nem tudom, kicsit az idő múlásával bejött már, de mégis éreztem valami taszítót benne. Elég kövér volt, vagyis olyan löttyedt (láttam póló nélkül) és most is ha rá gondolok az jut eszembe hogy nem tudtam volna hozzá érni...Meg kicsit alacsonyabb is volt tőlem, szóval nem tudtam volna beleszeretni.


De volt egy srác. Soha sem volt gondja a csajozással, és mindig csodálkoztam rajta hogy mit esznek rajta a lányok. Nagy orrú, olyan fura arcberendezésű. De mikor megismertem rájöttem hogy nagyon jó a személyisége. Bírom a humorát, azt hogy udvarias, hogy vág az esze, testalkatilag is nagyon jó. Szóval a nagy orra már nem zavar(na), sőt most már jóképűnek látom. Na igen, én beleszerettem volna, de egyelőre nem igazán alakult semmi közöttünk...

2013. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
Úgy meg lehet szeretni, mint egy testvért. De vonzalmat nem hiszem, hogy lehet érezni iránta akkor sem, ha megszereted, ha a külseje nem tetszik.
2013. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hacsak nem változik meg közben az ízlésed.
2013. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A párommal pont ez van :)

Már rég udvarolt, de nem tetszett, nagyon nem. Nem egy álompasi, ha úgy nézzük: alacsony, vékony (könnyebb nálam...), nincs valami szép arca, szóval nem az a szőke herceg.

Emiatt nem volt sikeres a lányoknál, ami kihatott a viselkedésére, keserű lett. Ez is nagymértékben hozzájárult ahhoz, hogy nemet mondtam neki. Meg is szakadt a kapcsolatunk.


Aztán évekkel később felbukkant, mint barát, aki flörtölget meg udvarolgat, de maga se gondolja komolyan, hogy ebből lehet valami. És talán pont ettől lett vonzó, nagyszerűen elbeszélgettünk sokáig. Aztán összejöttünk. Tulajdonképpen azért mentem bele, mert nagyon a padlón voltam, ki kellett dobnom az előző barátom, öt év után, és ez nagyon megviselt. Fel sem merült, hogy beleszeressek, fájt a szakítás.


Aztán ahogy együtt voltunk, elmúlt a keserűsége. Látszott rajta, hogy boldog, és ez megszépítette. Legalábbis azt hittem. Ma már tudom, hogy valójában nem ez volt a fő ok, hanem az, hogy elkezdtem beleszeretni. Nem is tudom, hogy történt. De ma már ő az álompasi számomra :)


Az egészben csak az a szomorú, hogy a kívülállók mind azt hiszik, hogy azért jöttem vele most össze annak ellenére, hogy régen nem, mert azóta jó állása van. És nyilván a pénzével fogott meg. Pedig ez inkább hátrány, a nagy különbség miatt nála sokkal jobban figyelek arra, hogy elkülönítsem az anyagiakat, mint például az exemnél, akivel hasonló volt a jövedelmünk.

2013. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

Van pár kizáró tényező mindenkinek, amik taszítóak. Ha viszont egyszerűen csak nem tetszik, attól még bele lehet szeretni és ki lehet békülni a külsejével. A valóban taszító tulajdonságokkal viszont nem lehet sok mindent kezdeni.


Tehát igen a válasz; ha "csak" nem jön be, lehet még belőle sírig tartó szerelem.

2013. jan. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!