Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti a hordozóból (autósülés)...

Ti a hordozóból (autósülés) mikor vettétek ki az újszülött betétet?

Figyelt kérdés
2hónapos a lányom és úgy látom mintha kicsi lenne neki már így a hordozó.Ha kiveszem akkor nem ül benne nagyon?Csak, mert ő még természetesen nem tud ülni!Akkor az nem baj?

#hordozó #autósülés #újszülött betét #fejszűkítő
2012. máj. 29. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 2 hónaposan vettem ki, mert a feje kényelmetlenül állt, feküdt benne, nekem akkor is fekve volt, nem ült.
2012. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én nem is emlékszem, hogy egyáltalán benne lett volna. bár az elején nem utaztunk. szóval, elég hamar
2012. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szinte azonnal, mert irtó nagy babáim voltak, 4700 és 4000 grammal születtek. Talán a kisebb babámnál 1 hónapig bent volt, de nem biztos.
2012. máj. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor én is kiveszem!!Köszi:)
2012. máj. 29. 13:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 3 hónaposan, de pici babám volt, 48 centivel született.
2012. máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem pici babám volt és én 1,5 2 hósan vettem ki belőle! Sok ülésen nincs is ilyen betét, így bármikor ki lehet venni! Én is azért vettem ki mert már kicsi volt neki és kényelmetlen!
2012. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi sosem tettük bele az autósülésbe az újszülött betétet, mert télen született a babám, és a nagy, vastag overál miatt, ami a babán volt nem is volt szükség a szűkítőre, csak zavart. Most tavaszra meg már nagy a baba, nem kell szűkítő :-)
2012. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is 2-3 hó körül vettem ki. Egyébként igen, nagyon ül benne, éppen ezért egyhuzamban max. 30-45 percet szabad benne lennie. Hosszú út során 45 percenként ajánlott megállni, és kivenni a kicsit. 3 hós kor után pedig max. 1-1,5 órát legyen benne.
2012. máj. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!