Espiro Vektor babakocsi megéri 110ezerért?

Figyelt kérdés

A babakocsi jellemzői:


Súly: 7.5 Kg mózessel

Súly: 6.5 Kg sportüléssel

Váz: 4 kg


Méretek:


Nyitva:60*89*99 cm

Összecsukva: 60*31*81 cm

Sportkocsi fekvőfelülete: 30*25*52 cm

Mélykocsi fekvőfelülete: 74*33 cm

Kerékátmérő: első 24 cm, hátsó 38,5 cm


Tartozékok:


ülésszűkítő betét

pelenkázó hátizsák

pumpa

mózes lábzsák

sporkocsi lábzsák

hordozó

bevásárlókosár

esővédő


Infó: Formás, egyedi fényezett aluváz, könnyedén lapra csukható, a tolókar magassága állítható, első kerekek bolygósíthatók, hátsók fékezhetők. A mózeskosár merevített, belseje puhán bélelt, kupoláján kisablakkal, a kosáron tárolózsebbel. A vázról levéve hordozófülekkel kézben is vihetjük. A sportrész tetszőleges irányban tehető a vázra, a kagylóülés több pozícióba billenthető, lábtartója külön állítható, kupoláján ablak és zseb található. Nagyon népszerű modell, minősége és megjelenése kifogástalan



Kinek mi a véleménye róla?


2013. júl. 5. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
igen,ez egy jó babakocsi
2013. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszik és nem sajnálod rá a pénzt vegyed. :) Nekem szerintem alacsony lenne az a 99 cm.:)
2013. júl. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Második gyermekünkhöz lenne. A 2 éves lányom már rég nem babakocsizik és szerencsére sétálni is szeret.

Tetszik a babakocsi, nagyon jól nézett ki élőben és nagyon könyű volt tologatni és felemelni is.

Emellé veszek majd még hordozó eszközt is a BKV-ra.

Szóval ez amolyan utazáshoz való és nagyobb sétákhoz kellene.

2013. júl. 5. 16:30
 4/5 petera6 ***** válasza:

itt egy 10-est spórolhatsz rajta :) Most 100 000 Ft a honlap szerint.

[link]

2013. júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem és szerintem megéri az árát!

Ha nem szeretnél újat venni, nézz körül a vaterán. Fél éves babakocsit kapsz 75 körül :)

2013. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!