Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek melyik babakocsi...

Szerintetek melyik babakocsi illik fiúnak is lánynak is? Ti melyiket választanátok szin alapján?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. júl. 16. 10:54
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
miét ne lennének divatosak? a helyedben én mindenképp megvárnám míg megszületik és utána vennék babakocsit, mert még úgysincs rá nagy szüksége, elég egy babahordozó amiben hazaviszitek :)
2013. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%
Mert az általad belinkelt 2 babakocsi szerinted mennyire divatos?? Megsúgjam? Semennyire.
2013. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Piros, az nekem is tetszik és szerintem egyáltalán nem lányos, hanem tökmindegy. Lánynak is fiúnak is el tudnám képzelni. De a lila az egyértelműen lányos
2013. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a piros jó fiúnak is. A lila, pláne így rózsaszínnel nagyon lányos. (+ A narancssárga, sárga, bordó, türkiz is unisex.)
2013. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Hű,mert ezek a babkocsik annyira divatosak :D

[link]

[link]

[link]

Nézegesd meg a Raf Polokat,ezek között sok az uniszex babkocsi!

2013. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Eredetileg bórdót akartam csak nem találtam.
2013. júl. 16. 11:17
 17/22 anonim ***** válasza:
Hú, ezek eléggé rusnya babakocsik! Ha a lila-rózsaszínt veszed meg, tiszta ciki lesz, ha fiad születik. A piros, meg annyira brutális babakocsi, azokkal a bazi nagy fém rugókkal. Nekem egyik se kellene, ráadasul ennyi pénzért akár újat is kapnál, divatosa, és unit.
2013. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

A babakocsikat nem véleményezem (nem kérte a kérdező!), de tényleg nagyon lányos a lila. Apuka mit szól hozzá?

Azt se javaslom, hogy szülés után, még kocsi után rohangáljatok, kisebb gondotok is nagyobb lesz ennél. Hacsak nem nézitek ki a típust előre és csak a megfelelő színben kell elhozni.

Ha meg babakocsi divatot nézünk, akkor pont, hogy a bézs, fekete(!), szürke, egyéb natúr árnyalat a trendi, nem a színes kocsi. De ha színeset szeretnél, akkor unisexet válasz - sztem rém ciki egy fiúcskát pink kocsiban járatni :) Ismerősök szintén nem akarták tudni a nemét, ők kéket választottak.

2013. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ha ebből a kettőből kell választani, akkor a piros.
2013. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Barna-bézs kombó divatos és unisex is, amiket linkeltél, én lánynak sem választanám, nemhogy fiúnak, bocsi :-)
2013. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!