Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyi idős korig "kell" a...

Mennyi idős korig "kell" a babakocsi?

Figyelt kérdés
Mire megszületik a tesó a nagyom 19 hós lesz, nem tudom mennyire kell a testvérkocsi? Intézkedni alapvetően kocsival járunk, mert hegyoldalon lakunk, nagy kertünk van, tehát a mindennapos kimozdulás nem szükséges. Vajon érdemes befektetnem ebbe? Amíg a kicsi nem nehéz tervezem őt hordozni is, ahogy a nagyot is tettem.

2013. júl. 16. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem vennék, mi már ilyenkor nem használtunk babakocsit.
2013. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de jó! estleg a testvérfellépő akkor már elég lehet??meg a hordozás (kicsit, ha a nagy mégis elfárad)?
2013. júl. 16. 22:56
 3/7 Kitti85 ***** válasza:
Szia! Nálunk ugyan ennyi van a két kicsi között. 1 hónapos most a pici. Nálunk még kéri a kocsit séta közben a nagy, vagy hogy vegyük fel, de akkor inkább beültetem a kocsiba cipelés helyett.
2013. júl. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
elég lesz neki a testvérfellépő
2013. júl. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oh de jó, köszi, így olcsóbban megúszom! :-)
2013. júl. 17. 10:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Te tudod, hogy mennyit bír a nagy. Nekem 20 hónap van a gyerekek között, és én vettem egy tesóülőkét a meglévő babakocsihoz. Nem bántam meg. A nagy 2,5 éves még most is beleül vagy beleültetem, mert azért nem mindegy, hogy 20 perc alatt érünk a buszhoz, v. 7, főleg, ha időpontra kell menni valahova. Hiszti ellen is segített, mert csak beleteszem és megyünk. Ha egész napos a program, akkor is jó, mert azért annyit nem bír, és nem bírok 14,5 kg-t cipelni + tolni a másik gyereket a babakocsiban.

Amúgy szeret babakocsizni? Mert ha igen kellene valami, ha már nem nagyon használjátok rövid távra elég lehet egy fellépő.

2013. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen szeret! A legtöbb helyre autóval megyünk, tehát tömegköz.t nem használok és pl intézkedni is szinte mindig 2en megyünk pont ezért gondolkodtam el mert feleslegesen nem akarok egy harmadik b. kocsit mert már 2 van. És a picit biztosan első hónapokban hordozom. Hm ezért vagyok benne bizonytalan.
2013. júl. 17. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!