Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Abszolút vegyes használatra (...

Abszolút vegyes használatra ( város, erdő, homokos terep) Jane slalom, vagy Hauck viper babakocsi? Esetleg más?

Figyelt kérdés
3 kerekűt szeretnék. Most két kocsit használunk, de a kettő helyett egy olyat szeretnék, ami minden célt kiszolgál. Mindenképp Nagy kerekű kell, mert nálunk mély a homok, és minden elakad benne. Használtat vennék. Olyan is írjon, aki ismeri is ezeket a típusokat, és van tapasztalata.

2013. júl. 18. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Viperem van, imadom. Boltban fordulekony, utcan nem nyekken bele a macskakobe, a lovardaban a homokon is siman lehet tolni, NAGYON mely homokban (30 centi) fixalom az elso kereket es nem supped bele. Havas utrol nincs tapasztalatom, de nem ugy tunik hogy gondot okozna neki.
2013. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt Viperem és nagyon szerettem. Hóban is tökéletes volt.

De ennek sima a kereke, oké, hogy marha nagy kerék, de teljesen sima.

Itt nálunk vannak kátyuk, homok, sínek, ezeken keresztül ment.

Macskakőről nincs tapasztalatom.

Amúgy nem rugós, tehát a gyereknek eléggé zötyögős.

Mondjuk az én gyerekemet nem zavarta, hogy zötyög.

Csak most egy kisebb kerekű, ám rugós kocsim van, ezt is most nagyon szeretem.

(A vipert eladtam, mert kisebbet akartam most.)

2013. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. júl. 22. 16:09
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok! Bár nem mostani a kérdês, de hátha valakinek még segíthet: Hartan Toline S a tuti!!! Külön van hozzã terepkerék, ês mindent kibír!! :-)
2013. dec. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!