Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vegyek vagy ne? Hauck vs Bergon?

Vegyek vagy ne? Hauck vs Bergon?

Figyelt kérdés

Melyiket ajánlanátok?

Van egy Bergon babakocsink ami nagy,téliesíthető,teljesen átalakítható ülősre!

Viszont nagyon tetszik a Hauck babakocsi is.

Melyiket válasszam?Ezekre a kis babakocsikra nagyon sok a panasz,hogy bevásárlásra nem igazán alkalmas,se hosszabb sétára mert nyeklik nyaklik (nem konkrétan a Hauck-ra hallottam hanem nagy általánosságban),kicsi a kereke stb stb...

Maradjon a Bergon vagy vegyek egy Hauckot ha már ül a babám?

Ha ne Hauckot akkor esetleg milyet?

Egyébként a Hauck ez lenne:

[link]


2013. aug. 16. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen Hauck Malibunk van. Azért vettük, mert viszonylag könnyű és fel tudom cipelni az első emeletre. Jó utakon tökéletes, de még így is van, hogy megakad az első kerék. Szerintem a kereke a gyenge pontja, egyébként jó kocsi. Bevásárolni is járok vele. De vettünk egy esernyőre csukhatót arra az esetre ha kirándulni megyünk, vagy utazunk.

A másikat nem ismerem, szóval nem tudok konkrét tanácsot adni, csak a tapasztalataimat tudtam leírni, hátha segít.

2013. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha már ül a gyerek, sokkal jobb egy könnyebb kocsival.

1 év felett meg mindenképpen érdemes kicsi kocsit használni, mert nehéz a kocsi, nehéz a gyerek is, szóval jobb könnyíteni.

2013. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezeket a típusokat, de: Kérdés, hogy hol laksz, milyen helyeken használod majd. Nekem van egy nagyobb, lapra csukható, téliesíthető, spéci esővédős, nagy kosaras babakocsim, ami még ráadásul könnyen is mozgatható, meg egy esernyőkocsim. Ha kocsival megyek valahová, akkor értelemszerűen az esernyőkocsit használom, de azon kívül majdnem mindig a nagyobbat. Belefér minden cucc, két gyerek váltóruhájától kezdve a homokozócuccig, meg a heti piacozás is mellé. Ha nagyvárosban laksz, akkor értelemszerűen a könnyű kocsi jobb, de ha nem, akkor szerintem a nagyobb is jó.
2013. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!