Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Télen milyen babakocsit...

Télen milyen babakocsit használtok 1 év feletti babáknak? Sportkocsit? Lehet, hogy hülye kérdés!

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
lányom lassan másfél éves, ha vonattal vagy busszal viszem, akkor sportkocsit fogok használni, de amúgy jobb lenne a nagy babakocsit, csak az a baj hogy alig fér el benne :/
2013. szept. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogyhogy nem fér el a nagyobban? Nekünk most van egy 3 kilós sportbabakocsink, de ezt biztos, hogy nem tudom majd télen használni, csak a betonon gurul, elég gagyi. És most teljesen megzavarodtam, hogy milyen is kell. :)
2013. szept. 12. 12:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk eleve sportbabakocsink van már január óta. Lábzsák is van hozzá, így természetesen ezt használom. Sokkal jobb vele, mint a nagy babakocsival volt.
2013. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze, sport kocsit. Van egy nagyobb, komolyabb, az téliesíthető van hozzá lábzsák. Nekünk is van fapados verzió is, mivel már sétálgat a lányom, nyáron már azt használtuk, de tényleg igazad van, pici a kereke, lehet hogy havon nem fog már normálisan gurulni. De mindenképpen ki fogom próbálni, mert könnyebb vele jönni menni. Úgyis jó vastag overállja van, már nem alszik benne, úgyhogy megfázni nem fog még ha nem lesz rajta lábzsák, akkor sem...
2013. szept. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
már újszülött kortól azt használom majd. bár volt olyan egyszer-kétszer, hogy télen nehezen tudtam eltolni a nagy latyakban.
2013. szept. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze sportbabakocsit! Mózesben mégse tolhatom a 15 hós lányomat! Jó vastag overál és lábzsákkal.
2013. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most már körülbelül tisztában vagyok a babakocsikkal. :D

De ez akkor sem lesz jó, ami van. Ha csak betolom egy boltba a kerekek össze-vissza állnak, és nem lehet tolni. Na meg lábzsák sincs hozzá. Vagy az nem muszáj?

2013. szept. 12. 15:22
 8/10 anonim ***** válasza:

4. vagyok

Hát figyelj, lassan elindul a te babád is, ha még nem tette meg. Tehát lehet, hogy babakocsiba ülteted, de lesz egy szakasz szerintem amikor kikéreszkedik és sétálni akar...én már utána tuti nem raknám rá a latyakos cipője miatt a lábzsákot, még ha lenne is...

Jó vastag, időjárásnak megfelelő overáll, max betakarod ha nagyon cidri van, de úgysem ülnek már meg egy helyben, jár kezük lábuk, a babakocsiban is, olyan, mintha sétálna, nem fázik jobban szerintem. Szerintem nem olyan borzasztóan életbevágó a lábzsák. Nekünk sincsen a kis fapados babakocsin, de nem fogok nagy babakocsit cipelni emiatt...

2013. szept. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Mint írtam, nekünk van lábzsákunk, de így belegondolva kizártnak tartom, hogy a most 15 hónapos fiammal mi azt még télen használni fogjuk. Szerintem is jól fel kell öltöztetni őket és semmi baj nem lesz lábzsák nélkül.
2013. szept. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 utolsó! Teljesen igazatok van!
2013. szept. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!