Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Amikor bébihordót vagy gyerekü...

Amikor bébihordót vagy gyerekülést vesztek mennyire szempont nálatok a biztonság? Vagy inkább megveszel egy olcsóbb kategóriát ami arra jó, hogy a rendőr ne büntessen meg?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 20:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Elsődleges szempont a biztonság.
2013. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Újat vettünk szaküzletben, alaposan körbejárva a témát.

Az árat tekintve középkategóriásat vettünk.

2013. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
23%

teljesen mindegy elvileg mindegyik ugyan olyan biztonságos max egynek-kettőnek jobb a PR-ja


én spec szín és fazon szerint választottam

2013. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Utolsó! Messze nem a PR-ról van szó egy biztonságosnak ítélt ülés esetében. De szerintem ezt te is tudod csak ezzel szokták nyugtatni magukat a Touragoo, Pierre Cardin, Baby Design, Coletto, Nania és a hasonlókat vásárló szülők.
2013. okt. 9. 20:20
 5/20 anonim ***** válasza:
A legfontosabb természetesen. Csak jó ADAC teszttel rendelkező ülés jöhetett szóba vásárláskor, pedig nem élünk nagy lábon, de ehhez ragaszkodtam...
2013. okt. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
biztonság az elsődleges, újat veszünk jó teszteredménnyel
2013. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

Ez a téma időről időre előjön. Nem szoktam hozzászólni, de van egy pár gondolatom ezzel kapcsolatban.


Nekünk Touragoo van. 25 ezer forint volt. Ha lenne rá minimum 60 ezrem, én is vmi top ülést vettem volna.

De ha előjön ez a téma, olyan rosszul esik, hogy vadidegenek felelőtlen szülőnek tartanak emiatt, pedig nem is ismernek...Erre is gondolhatnátok ilyenkor, hogy akinek nincs erre sok pénze, de szeretné biztonságban tudni a gyerekét, annak ez a lenézés hogy esik.

Akinek meg jó ülése van, annak meg nem tök mindegy, hogy a másé miben ül, de tényleg??? Az ő gyerekük biztonságban van, ez a lényeg, nem? ezt nem rosszindulatból mondom!!!


A másik dolog meg, hogy miért van az, hogy ha vmit nem tesztelt az ADAC, akkor az már alapból csak szar lehet? Van vmi statisztika, hogy noname ülésben több gyerek sérül?


Végülis a lényeg, hogy mindenki (pontosabban a normális szülők) szeretné biztonságban tudni a gyerekét, de mindenkinek engedtessék meg, hogy ezt a saját lehetőségeihez mérten tegye...

2013. okt. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
szerintem ha nézed a válaszokat (vagy legalábbis a többségét), egyáltalán nem a lenézés süt le belőlük. Én minden máson próbálok spórolni, ezen az egy dolgon nem. Nem nézek le mást azért, hogy mibe teszi a gyerekét, az ő dolga.
2013. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
ADAC teszt alapján...
2013. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
igen, ez lenne a lényeg hogy mindenki abba teszi amibe akarja, mások rosszallása vagy épp irigykedése nélkül :) (egyébként több ilyen kérdéssel találkoztam már, és újra és újra előjön a téma, azért írtam amit írtam, nem konkrétan ezekre a válaszokra)
2013. okt. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!