Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szempont volt nálad a névválas...

Szempont volt nálad a névválasztásnál, hogy becézhető legyen?

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 23:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Én nem gondoltam rá, hogy becezheto e!Nekem fontosabb volt, h ne legyen gyakori a név! Első kislanyom Kiara Blanka a huginak meg ő választott nevet Hanna Linnea ha akarsz úgy is találsz becenevet!:-D
2013. júl. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen, határozottan az volt. Egy felnőttnek jól áll, de gyereknél szerintem túl komolyan veszi ki magát, ha nem becézhető neve van.
2013. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát a hanna nagyon gyakori.
2013. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én nem igazán becézhető neveket választottam. :) De valóban találtunk nekik "becenevet" :)
2013. júl. 30. 23:17
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen,olyat választottam,hogy ne lehessen becézni.
2013. júl. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem. Pont hogy olyat szerettünk volna, amit nem olyan könnyű becézni.

(Egyébként meg felénk pont nem gyakori név a Hanna. Pont ezért is választottuk mi is. Gondolom, ez területileg változó.)

2013. júl. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Németben élünk! Itt nagyon kevés a Hanna!:-) Kiara meg nincs csak Chiara!:-D
2013. júl. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szamomra az volt a szempont, hogy legalabb egy neve nemzetkozi legyen, de semmikeppen sem tomeg nev mint Martin, Erik, Daniel v. Mark.

Fontos volt szamomra, hogy europai nev legyen jobb hijjan.

Fontos volt, hogy ferfias nev legyen ami jol hangzik ha egyszer nagyember lesz belole.

Igy lett Frederick. Frede -nek becezzuk, de o magat csak Baba neven tartja szamon....

2013. júl. 31. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én szándékosan olyan nevet kerestem, amit nem szoktak becézni. Azóta rájöttem, hogy mindent lehet. :-)
2013. júl. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem volt szempont. nem is igazán becézhető. a kórházban Flórikázták ,a falra másztam tőle, dédi néha Flórácskának hívja ,amúgy szinte mindenkinek Cumibaba (szintén dédi ragasztotta rá), vagy Pontyor (a poronty szóból származik :)
2013. júl. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!