Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Meddig használható egy babakoc...

Meddig használható egy babakocsi? Kinőttük? Létezik nagyobb?

Figyelt kérdés

Meddig használnak a gyerekek babakocsit? Lányom 14,5kg és 2 éves. Imád babakocsizni amellett, hogy természetesen sétálunk is. Viszont a mi babakocsink 15kg-ig jó (leírás szerint). Nézegettem és a többi babakocsit is 15kgos súlyhatárra írták amiket néztem. A babakocsiba viszont nagyon kényelmesen elfér. Nagyon nagy az ülése mély és teljesen stabilnak érzem.


Úgy tudom kb 3 éves korig szoktak babakocsizni a gyerekek. Létezik, hogy a lányom 1 év alatt csak 0,5kgot fog hízni? Vagy ha néhány hónapon belül eléri a 15kg-ot már veszélyes lesz babakocsizni?


Nem én ültetem bele, ő szereti. Mostanában azt játsza, hogy ő egy baba.:D A neve helyett is azt mondja, hogy ,,Baba enni kér!, Baba inni kér...". Szerintem ezért is szereti.

Ha nem gondolja meg magát akkor biztonságos ha 15kg-al beleültetem ha bőven elfér benne, mert nagy az ülés, vagy már veszélyes? Esetleg olyan kocsi amíg tovább jó?


2013. nov. 8. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan biztonságos 20kg-san is. Gondolom nem a mózes részbe vagy a babahordóba teszed hanem a sport ülésbe. Ezek csak szabványok, átlag méretek. Használd, nem kell másikat venni.
2013. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi 2 éves koráig használtuk a babkocsit, utána nem maradt meg benne, nem is bánom jobb ha sétál, de én biztosan nem vennék másikat, szerintem használd nyugodtan a régit!
2013. nov. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy jó, nem fog 15 és fél kilósan leszakadni alatta, főleg, ha olyan nagy stabil kocsi amilyennek leírtad.

Egy kis esernyő kocsiról el tudnám képzelni, hogy esetleg valahol eltörik, vagy elszakad a huzat, de egy ilyen nagynál nem hinném.

Nyugodtan használjátok ameddig szeretné.

2013. nov. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért remélem 20kg-an már leszokik róla :D
2013. nov. 8. 13:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi másfél éves korig használtuk. Széttört a kocsi, nem akartam más újat venni feleslegesnek tartottam főleg hogy pont nyár volt. Lányomnak se ártott, hogy többet sétált, legalább nem lustult el, hogy mindig tologatva van. Imád is csavarogni.
2013. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tudtok olyan babakocsit ami 65 kg-ig jó nekem is jól jönne egy sok hónapos vagyok!
2013. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Széttört a babakocsi egy másfél éves gyerkőc alatt? Ezt nem mondod komolyan! Mi most 27 hónaposak vagyunk. Alapvetően autóval közlekedünk, de a közeli játszótérre vagy sétálni babakocsival megyünk. Meg az autó csomagtartójában ott a babakocsi mert egy nagy bevásárlókörútot se bírna ki gyalog. Azért szerintem a babakocsink nem törne el, mert olyan masszívnak érzem. A lányom beleült a játékbabakocsijába is na azt viszont kinullázta :P
2013. dec. 6. 14:25
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
ne haragudj de a több mint 2 éves gyereket babakocsival kell vinni SÉTÁLNI??? meddig tologatod?
2013. dec. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak hozzászokás kérdése. Az én fiam, mikor megtanult jáni, sokat sétált magától és megszokta, hogy nincs tologatva. Ennyi idősen már rég nem volt szükség babakocsira.
2013. dec. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, az már a 3. babakocsink volt, az előzőek is elt9rtek. Jól megszívtuk velük.
2013. dec. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!