Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusban szülő kismamák!...

Augusztusban szülő kismamák! Ti vásárolgattok már a babának? Mikor tervezitek a nagyobb dolgokat megvenni (kiságy, babakocsi)?

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok. Én még csak néhány ruhácskát vettem. De egyre többet gondolkozom rajta mi hiányzik még. Lassan el kezdem nézegetni a kocsikat is és ha valami nagyot jót találok, úgy gondoltam lecsapok rá. Nem korai még?
2011. ápr. 4. 18:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szia! Én is augusztusban fogok szülni, már mindent kinéztem, de még nem vettem meg. Nekem kislány lesz.Akkor ezek szerint te is a 22.hét körül vagy most.Hol fogsz szülni?
2011. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Augusztus 9-re vagyunk kiírva, még nem vettünk semmit, de már szinte kinéztem, elterveztem. Kb. júniusra tervezem, de ha meglátok vmit nagyon kedvezően akkor lecsapok rá.


21+6 khm

2011. ápr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem! Ha úgy érzed, találsz valami jó dolgot, miért ne vehetnéd meg? A babakocsit megvettük már a 18 héten, és a jövő hétvégére tervezünk egy nagyobb bevásárlást. Én nem vagyok babonás.


Ne nagyon halogasd a dolgot, most még mozgékony vagy, később meg már nehezebb lesz, főleg nyáron a melegben. Én sokkal nyugodtabb leszek, ha meglesz minden, és már csak a baba fog hiányozni. :)


20+6 hkm

2011. ápr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Debrecenben fogok szülni.

Én is már kinéztem, hogy kb. mi tetszi, és persze mi fér bele a keretbe. Lassan beindulok a vásárlással. És persze könnyebb minden hónapban ezt-azt megvenni, nem egyszerre. sajnos ezt is szem előtt kell tartanunk.

2011. ápr. 4. 19:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én holnap leszek pont 19hetes, de még nem tudjuk a baba nemét. Ha kiderül én már elkezdek vásárolgatni. Két nappal ezelőtt voltunk a Corában és sok baba cucc volt leárazva de nagyon. Vettünk egy rágókát, csörgőt, kanál szettet. Ha akármikor látok akciót én nem várok. Csak derüljön ki a neme és rucikat is veszek....
2011. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én már tudom, hogy kisfiú van a pocakban!
2011. ápr. 4. 19:13
 7/12 anonim ***** válasza:

Augusztus közepén fogok szülni, 21 hetes vagyok, fiút hordok. Semmit nem vettünk még neki. A ruhát párom akarja intézni, azt mondta, ha fiú lesz ő fogja öltöztetni és mivel fiú lesz ezért rábízom. De még nem tudja mekkora lesz addig nem akar venni neki ruhát.

A babakocsit kinéztük, de májusban vagy júniusban vesszük meg. Bababútort úgy volt, hogy kapunk (ágyat és komódot) de még sem kapunk, így azt is venni kell, de nem hiszem, hogy június előtt megvennénk.

2011. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

En is 19 hetes vagyok és màr vàsàroltam a pici lànyomnak:)

Pl cumisûvegeket,sterilizàlot,plédet,takarot,tôrôlkôzôt,..

En se vagyok babonàs mert tudom hogy minden rendben van és rendben is lesz. Szerintem a pozitiv hozààllàs a fontos. Miota tudom hogy kislàny, azota bàtran vàsàrolgatok méghozzà azért mert egyszerre ugyse lehet mindent megvenni mert elég sokba kerûl és aprànként kônnyebb.


Boldog babavàràst:)

2011. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért óvatosan lányok, hallottam már olyat, hogy a baba neme születéskor tisztázódott:) Vegyetek pár semleges cuccost is :)
2011. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hát végülis ma is vásároltam egy hálózsákot.

A babaneme ügyben én is hallottam már tévedéseket. Hát akkor majd jól meglepődünk... és nagyrészt kék ruhás kislánykánk lesz :))

2011. ápr. 5. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!