Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke Xploryt használó anyukák?

Stokke Xploryt használó anyukák?

Figyelt kérdés
Amikor sétálni/bevásárolni mentek hogyan toljátok fel pl egy útpatkára vagy egy lépcsőre (mert ugye város közepén egy lépcső miatt nem használnám a lépcsőzésre való megoldást) mert lehet, hogy én vagyok a béna vagy gyenge esetleg csak attól félek nehogy eltörjem de bátyámék kislányát csak úgy tudom áttolni, hogy miközben a tolókart nyomom lefelé a lábammal rá kell segítenem a hatsó részre lépve/nyomva ahol a stokke felirat található (ja a baba 2hetes még mózesben van). Ez másnál is így van vagy én csinálok valamit rosszul?
2013. dec. 2. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

A tolókart megfelelő nyomással lefelé én felbírom emeltetni az első kerekeket.

Nagyobb patkán is sikerül...szerintem ha egyre többet sétálsz ezzel rájössz mit hogyan kell

2013. dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyan így csinálom, lenyomja a tolókart, s a lábammal rátaposok, hogy az első kerekek fel emelkedjenek a padkára.


Engem nem érdekel ha kopik a felirat, vagy koszos lesz, azért vettem hogy használjuk, be csak nézzem..

2013. dec. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,kedves utolsó akkor mi egy cipőben járunk,mondjuk én nem is mertem/merem máshogy mert még amilyen szerencsétlen vagyok nállam fog eltörni,legelősször kicsit erőteljesebben ránehezedtem és akkor sem emelkedett az eleje és azóta nem is próbáltam.Végül is logikus is,mert maga kocsi keskeny és magas gondolom ezért van így megoldva a súlyelosztás és ha már az ülőrész van használatban a gyerek nem tud előrebukni kocsistól legalábbiss nekem igy tűnik logikusnak
2013. dec. 3. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!