Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Liberot használó anyukák?

Liberot használó anyukák?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül a dmbe vagy rossmannba a maxi méret? 4-es.

Jó pelenka? Kipróbálnám.



2013. aug. 31. 22:14
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-(
2013. aug. 31. 22:31
 2/22 A kérdező kommentje:

Halmozottan sérült 2 éves kislányomnak szeretnék venni, aki most nőtt ki a midi pelenkából. 8,5 kg.

Az se csoda, hogy nem vagyok képes önálló emberként létezni már! Viszont az csoda, hogy ő él!

2013. aug. 31. 22:53
 3/22 anonim ***** válasza:

Az 56 darabos 3699

A 84 darabos 5399

2013. aug. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy beteg a kislányod. De nem tudhattam, és olyan muris volt a kérdés, csak hülyén sült el. Ne haragudj.
2013. aug. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ja azt el elfelejtettem mondani, hogy most 2 csomag 56 darabos kerül 6600 ft-ba.
2013. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

5, 7 válaszoló! Nagyon aranyos vagy! Köszönöm szépen! Sajnos nincs időm megnézni.


1, 6 válaszoló! Nem tudhattad, nem haragszom. Legközelebb nem teszek fel így kérdést. Ne haragudj!

2013. aug. 31. 23:34
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező!


Ne haragudj, a kérdésedre nem tudok válaszolni (de amúgy is megtették már előttem), csak sok-sok erőt kívánok Neked, és a Kislányodnak egyaránt! Sajnos volt alkalmam megtapasztalni, hogy milyen is egy beteg gyermekkel együtt élni, Őt ápolni, gondozni. Igaz, nem ilyen hosszú időre, mint Neked. Minden elismerésem a Tiéd, és sose felejtsd el - amit látom, hogy tudsz is -csodák igenis léteznek, és még ha néha nagyon nehéz időszakok adódnak is, akik Csodát kapnak, szerencsésnek mondhatják magukat. Kitartást, sok erőt, minden jót kívánok Nektek!

2013. szept. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Már írták előttem, mennyi. De ugorj fel a libero honlapjára, sokszor van kedvezményes kupon. Nagyon jó pelus, nekem 13 hónapos a lányom és nem kell cserélnem éjjel. Minden jót Nektek!


Egyébként kezd baromira szánalmas lenni, hogy ezekért kötekednek sokan, amit az egyes és kettes írt. Engem is sok minden zavar, de se nem gúnyolódok, se nem oktatok ki. Mi használjuk a pelust, mert én teszem fel. Így megfelel? Úgyhogy pont nem jó helyre került a genyózásotók, sőt, jól beletarfáltatok ebbe a kérdésbe. Szégyellhetitek magatokat!!

2013. szept. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Még annyi jutott eszembe, hogy időnként a vaterán is lehet kifogni olcsón pelusokat (akár Liberot is), csak az vele a baj, hogy viszonylag időigényes a vatera követése. :(

Lepontozott 9-es voltam. :) Végülis jogos, off volt a válaszom. Egészségetekre. :D

2013. szept. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

9 válaszoló! Nagyon-nagyon köszönöm a soraidat, sok erőt adott! Nem tudom ki pontozott le, de látod ilyenek az emberek. Sírtam azon amit írtál! Jól esett nagyon!


10 válaszoló! Neked is köszönöm! Nagyon kedves vagy!

2013. szept. 1. 08:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!