Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Jó ár-érték arányos ez a kocsi?

Jó ár-érték arányos ez a kocsi?

Figyelt kérdés

Első baba, úgyhogy a józan ész van, tapasztalat az nincs :) Mindenképpen szeretnénk hozzá autósülést és mózest, és ez nagyon jó állapotban van, az ára sem rossz a többihez képest amit néztünk. (Nemét még nem tudjuk, de a piros elég unisex szerintem, főleg hogy mindkét kocsink és a motorunk is ilyen színű :) )


Tapasztaltabb anyukák, mit gondoltok?


[link]


2013. dec. 7. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Én tuti nem venném meg.

Az én szememben a textil mózes nem mózes.

Ha úgy akarod tolni, hogy lásd a babát, akkor nagyon nehéz irányítani, mert felőled van a bolygókerék

Lehet valakinek bejön ez a kocsi, de én egy fillért sem adnék érte

2013. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem korrekt! Kérdés, mennyi lesz a vége. Kb. 45-ig mennék fel.
2013. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
45ért már peg perego szettet lehet venni, merev falú mózessel
2013. dec. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem rossz ár, szép állapotban is van.

Viszont, amire jó ha figyelsz babakocsivásárlás során:

- ennek kis kereke van, télen hóban ez nagyon nehezen tolható

- Egy babakocsi legyen könnyű, mert nekem pl. naponta 4x kell lépcsőznőm, és amikor a gyerek is nő, hát baromi nehéz.

- könnyen összecsukható legyen, ha mondjuk autóval is szoktál menni.

Nekem spec. nem sikerült a 3 lépés egyben, úgyhogy volt egy nagy kerekű babakocsi, ami a lph pincéjében tároltam. Azt használtuk hóban-sárban-nagy szélben, s van egy esernyőbabakocsi, ami nagyon könnyű és könnyen szállítható is.

Amúgy egy ismerősöm most adott el ilyesmi 3 funkciós babakocsit, ami megfelel az összes feltételnek: [link]

30-ért vitték el neki, pedig sokáig hirdette és jó állapotban is volt.

Jó vásárlást!

2013. dec. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Sőt, már ennyi pénzért is lehet jobbat kapni.

Néhány példa:

[link]

[link]

[link]

2013. dec. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Óóó, mert mózesből sem mindegy milyen falú? Na, ezért kérdezem inkább meg :)Köszönöm mindenkinek a választ, sokat segítettetek! Akkor még keresgélek!
2013. dec. 7. 22:50
 7/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó narancs Cicco jól néz ki! Lábzsák mennyire lényeges, ha nyári baba lesz? Esővédőt gondolom lehet utólag is kapni.
2013. dec. 7. 22:54
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezt a márkát nem iserem,de szerintem semmi baj ezzel a kocsival!!!

Egyáltalán nem baj,ha nem merev falú a mózes,attól még jó!

Nekem azért tetszik amit linkeltél,mert átfordítható a tolókar,nekem is ilyen van és nagyon jó mikor pl nagyon fúj a szél,szembe süt a nap,csak átfordítom és mehetünk tovább.

Az is egyéni,hogy ki hol szerei a bolygó kereket.Én pl csak úgy tudom tolni,ha hozzám van közelebb és az első kerekek fixek.

Nekem pl a többi linkelt kocsi nem tetszik,de ez is egyéni izlés dolga:)

Az első babánknál nem volt merev mózes és teljesen jó volt!De maga a kocsi nem volt jó,így vettünk egy másikat,ilyet:

[link]

nekem pl ez a tökéletes kocsi.

2.fiuk téli,nem is volt mózes,csak egy vastag pokrócot tettem a vízszintesig döntött kocsiba,soha nem fázott!Ja és nekünk pl nem is lett volna jó merev falú mózes,mert mindkét fiú hosszú volt, 4-5 hónaposan mikor még javában kellett a bundazsák nem fértek volna el a mózesben....(1.fiunk őszi:))

Ezt a kocsit nagyon tudom ajánlani,oké,kell hozzá hordozó,de jó,megbízható az biztos!2. fiam már a 4. gyerek aki használja(használtan vettük) és még mindig semmi baja!

2013. dec. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En nem sokat tudok a mozesekrol en egybol a kocsi kerekekre megyek. Ha kicsi, mar nem is erdekel mert valoban ugy van, hogy azt honab tolni keptelenseg.

Fontos, hogy egy kezzel is tudj vele manoverezni tehat ne ingazzon mint valami bolygohollandi es helyben megforduljon - ez praktikus boltokban, postan mindenhol.

Kerdezted a labzsakot. Az egy nagyon jo talalmany!!! En kulon vettem hasznaltan zsakot a fiamnak. Jol eltalaltam a meretet mert most 3 es meg mindig jo - ha bemegyunk a varosba igen parktikus.

Nem tudom Mo-n kaphatok-e a citymini babakocsik? Mindenkinek ajanlom, mert aranylag konnyu, kereke pont jo a hoban tolni, egy mozdulatra csukodik, autosules kompatibilis, a napvedoje (canopy) a legnagyobb es vannak rajta ablakok. Az ules teljesen szinte egyenesre lehajthato....mi ujonnan atszamitva kb 44e. ft-ert vettuk ujonnan. Tobb mint 2 eve toljuk hoban fagyban, melegben es kutya baja.

2013. dec. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért már jobbakat veszel sokkal. Merev mózeseset amit a vázra rá tudsz csatlakoztatni. Meg a nagy kerék számomra lengedhetetlen. Attól hogy nyári baba fontos a lábzsák, mert egyszer lesz tél is és akkor jó ha van! Én is nyárra várom a babámat amúgy. :)
2013. dec. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!