Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apukák, élettársak, nektek...

Apukák, élettársak, nektek mennyit ér a gyerek?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy mit vállalnátok be azért, hogy gyereketek legyen? Pl. vállalnátok azt, hogy egy ideig ti legyetek vele otthon? Vagy a gyes alatt végig? Szülés után vállalnátok azt, hogy anyát elküldjétek pl. hasplasztikára vagy mellfelvarrásra, ha csak ez szüntetné meg a depresszióját? Vennétek mosogatógépet? (utolsó nem vicc, konkrét eseten alapszik) Várom a válaszokat és az indokokat!

2013. dec. 3. 11:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
52%

" Pl. vállalnátok azt, hogy egy ideig ti legyetek vele otthon? Vagy a gyes alatt végig? "


Szerintem ezt leginkább a nők nem akarják.

2013. dec. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 A kérdező kommentje:
Én a gyes megosztását vállalnám. De te vállalnád?
2013. dec. 3. 11:06
 3/77 anonim ***** válasza:
88%
Nekem vannak gyerekeim és így apuka vagyok. Tűzön-vízen át, bármi áron nem kellene gyerek, nem gondolom, hogy iszonyú áldozatok árán kellene vezekelni érte és minden lemondást megér. Vannak gyerekeim és nagyon szeretem őket. Büszke is vagyok rájuk. Ha nem lettek volna, most mást csinálnék és más céljaim lennének. Nem hiszem, hogy magam alá lennék zuhanva. Most, hogy felneveltem őket és mind nagykorú már, öröm és elégedettség, hasznos életnek tartom, hogy erre fordítottam az energiáimat. Nem bántam meg semmit, elégedett vagyok. Remélem, hogy a gyerekeim is szeretnek engem és szeretni is fognak a jövőben is.
2013. dec. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
82%
Nem,hogy a gyest már gyed alatt is 6 hónap egy év után is.
2013. dec. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
91%
3-as vagyok és folytatom. Persze, hogy a feleségemnek minden, az ő életét megkönnyítő eszközt megvennék, amire tényleg szüksége van. Így is tettünk. És a gondokat megosztjuk, bármikor örömmel vagyok gyerekkel, ha pl. ő külföldre megy vagy bármi más dolga van.
2013. dec. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 A kérdező kommentje:
Mittudom én, mikor gyes és mikor gyed, nincs még gyerekem. Olvastam egyszer egy olyat, hogy a férj azt mondta, hogy ha kell a mosogatógép a feleségnek, hogy bevállalja a gyereket, akkor inkább ne is legyen gyerek. Tehát egy mosogatógépet sem ért meg neki az, hogy legyen még egy gyerek.
2013. dec. 3. 11:17
 7/77 anonim ***** válasza:
84%
Igen vállalnám ha úgy járnánk jobban, persze hogy otthon maradnék vele hisz az enyém is.Plasztikai sebészetre nem engedném az asszony akár mennyire is megcsúnyult a bőre szeretem, és ez nem csak a külsőségekből áll. A feleségemnek is volt depressziója mellette álltam végig, így kilábaltunk belőle. Nem kell ehhez sebész, csak egy erős házasság. Mosógépet vettünk, és a lakást is felújítottuk, és lecseréltük a mosógépet.
2013. dec. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
72%
Én megkértem a páromat, hha csúnya lesz a bőröm v a mellem, akkor csináltassuk meg. Ahhoz, h jó legyen a szex, mindkettőnknek szeretnie kell a testemet. Ez pedig nekünk fontos.
2013. dec. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
87%

"Olvastam egyszer egy olyat, hogy a férj azt mondta, hogy ha kell a mosogatógép a feleségnek, hogy bevállalja a gyereket, akkor inkább ne is legyen gyerek. "


Ebből nekem az jön le, hogy a nő bezsarolta a férfit erre a férfi is hasonlóképen reagált. Ebből aztán nagy következtetéseket nem lehet levonni.

2013. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 A kérdező kommentje:
Nem, a férfi nyaggatta, erre ő azt mondta, hogy akkor legyen már egy mosogatógép, mert nem akar kézzel mosni öt ember + a gyerek után is. Hát nem lett se gép, se gyerek. :)
2013. dec. 3. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!