Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi ajándékba, de nem...

Babakocsi ajándékba, de nem tetszik annyira. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Az első babánkat várjuk.

Egy ismerősünk felajánlott egy komplett babakocsi-garnitúrát, mózessel, hordozóval, alig használtan (a kisfiáé volt). A legnagyobb bajom vele, hogy nem tetszik annyira, én biztosan nem ilyet vennék. De azt a 150-200 ezer forintot tudnánk másra költeni...

Mit tennétek a helyemben? Elfogadnátok és próbálnátok megszokni, vagy udvariasan visszautasítanátok és vennétek magatoknak egyet?


2013. dec. 9. 12:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Simán elfogadnám. Persze attól is függ, milyen gyakran fogjátok használni, és milyen terepen, odavaló-e.

Egyébként nem hagy nyugodni (és ne érts félre, nem bántásként írom) hogy 150-200 ezer forintot szántok a babakocsi megvételére?????? Te jó ég, akkor a többi kelengyére mennyit?

2013. dec. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi kaptunk, elfogadtuk. Nehéz volt a lépcsőzéshez és széles a dupla-ajtóinkhoz. Úgyhogy pár hónap kínlódás után köszönettel visszaadtuk. Viszont addigra elég volt csak sportkocsit vennünk. -- Ez is egy opció.
2013. dec. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Amibe én szerelmes vagyok kocsi, az ennyi :) Nyilván van olcsóbb is meg drágább is. Azt beszéltük, hogy ezen nem nagyon spórolunk, máson igen, sőt az sem kizárt, hogy használtan vesszük meg. :)

Az egész babakelengyére egyébként 400-500 ezer forintot számoltunk, és tényleg a nulláról kezdjük.

2013. dec. 9. 12:22
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tetszik,ne fogadd el.Mond azt,hogy több babát terveztek,ezért szeretnétek újat venni
2013. dec. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Kései Sirató ***** válasza:
Akartok majd kistesót is? Ha igen, akkor érdemes venni, 2 gyerek kihasználja rendesen. Ha nem, akkor nem vennék, elrepül az az 1-2 év és 2 éves korban vennék egy nagyobb gyereknek valót...
2013. dec. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Én elfogadnám, mert a mi babánk pl. utálja a babakocsit. Alig tudjuk használni mert állandóan ki kell vennem belőle. Így először kipróbálnám és ha nem szereti akkor használnám amit kaptunk, de ha sokat tudnánk használni akkor lehet visszaadnám azt és megvenném az álmaim kocsiját. :)
2013. dec. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 porcukormókus ***** válasza:
91%

Anno mi is olyan babakocsit kaptunk, ami nem igazan tetszett. Persze elso babanal az ember, foleg ha a penztarcaja is engedi, szeret almodozni, es csalodott, ha nem olyat kap/vesz, amilyet elkepzelt maganak.

Annak ellener, hogy megtehettuk volna, hogy veszunk masmilyet, nekem meg sem fordult a fejembe. Es nagyon nem banom!! :-)

Ha jo a terepre, amin ti hasznalni fogjatok, szerintem fogadd el! Inkabb koltsetek ezt a 150-200ezret egy utolso nyaralasra kettesben, hidd el azt tuti nem fogjatok megbanni!

2013. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egy babakocsinál a FUNKCIÓ a kérdés számomra.

Ha megfelelő azon a helyen ahol és amire használnom kell (mert ez nagyon eltérő lehet!), akkor használnám, akkor is ha hupilila. Talán ha tök rózsaszín és kisfiam lenne, akkor nem fogadnám csak el, de egy kislányt gyakorlatilag bármilyen színű kocsiba bele lehet tenni.

Hogy hogy néz ki, az nekem mindegy volt.

Mózeses nagy kocsit mi is kaptuk, és használtam, pedig nem volt tökéletes.

Sportból vettünk egy olyat, ami teljesen a mi igényeinket elégítette ki, 3 gyerekkel elnyúztuk.

2013. dec. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem a színével vagy a külsejével van baj, nem erre értettem azt, hogy nem tetszik. Apróságok, pl. merre dönthető vagy nem. A színe minimálisan sem érdekel. :)
2013. dec. 9. 12:53
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor azt kell megnézni, hogy milyen funkciói jók és melyek azok, amik nem tetszenek neked. Készíts listát. Én amondó vagyok, hogy az egyik legfontosabb, hogy normálisan tudd tolni (megfelelő magasságban álljon a kar, és jól guruljanak/forduljanak a kerekek) Ha ez meg van, akkor tedd mérlegre a többi dolgot, és ha csak egy olyan tulajdonsága van, ami nem annyira tetszik, akkor azért próbáld ki, mert sokszor használat közben derül ki, hogy mi az, ami igazán fontos, és mi az, ami talán picit zavar, de együtt lehet élni vele.
2013. dec. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!