Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi ajándékba, de nem...

Babakocsi ajándékba, de nem tetszik annyira. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Az első babánkat várjuk.

Egy ismerősünk felajánlott egy komplett babakocsi-garnitúrát, mózessel, hordozóval, alig használtan (a kisfiáé volt). A legnagyobb bajom vele, hogy nem tetszik annyira, én biztosan nem ilyet vennék. De azt a 150-200 ezer forintot tudnánk másra költeni...

Mit tennétek a helyemben? Elfogadnátok és próbálnátok megszokni, vagy udvariasan visszautasítanátok és vennétek magatoknak egyet?


2013. dec. 9. 12:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mi mindenképpen újat akartunk venni, de nekünk Volt is rá keret. Sokmindent elfogadtam amit felajánlottak, de sokmindent vissza utasítottam, ha tudtam azt mi akarjuk kiválasztani. Pl anyósom akarta a babakocsit megvenni, de határozottan mondtuk, hogy azt mindenképpen mi vesszük meg, de hozzá egy nagyon jó hordozót megveheti ha akarja, az árban Sem olyan sok lett mint a babakocsi maga.


Ha valaki felajánlja a babakocsit az már nem jó annyira, hogy eltudja adni. Nekünk van egy szuper jó babakocsink, 250.000 Ft Volt, de két gyereket kiszolgált tökéletesen, és tavasszal eltudom adni, még 2-3 gyereket simán kiszolgál semmi baja nincsen, pár karcon kívül. Max testvérnek ajánlanám fel, de távolabbi ismerösnek nem, mert elég jó pénzért eltudjuk adni.

2013. dec. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik, megköszönném, de vennék saját magamnak. Egy jó babakocsi áldás, ezerszer eszembe jut nekem is, hogy de jó, hogy ezt választottuk
2013. dec. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én megvenném azt, amit szeretnék. Egyébként ez szimplán anyagi helyzet kérdése.
2013. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%

Én elfogadnám, elkezdeném használni és ha használat közben nem jó, akkor vennék egy olyat, amilyet kinéztem, a kapott kocsit pedig valami apró ajándékkal visszaadnám.

Az a tapasztalatom ezekkel a nagyberuházásokkal, hogy nagyon hamar megkopik a drága dolgok fénye. Egy próbát szerintem megér.

2013. dec. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A lényeg a használhatósága szerintem!

Elfogadnám én is!


A magam példáját leírom.

Későn szültem,egyetlen kicsi lányom van ,most 3.5 éves.

Mire jött,nekünk már megvolt mindenünk..szóval nem okozott volna semmilyen problémát egy szép ,új kocsi vásárlása...mégsem vettem.

A keresztlányomnak 10 évvel ezelőtt még én vettem egyet,ami azóta is megvolt,szinte alig használták,szépen elvolt csomagolva,ezt használtuk a kislányomnak kb. 5 hós koráig.

Akkor kapott újat egy könnyebb és kisebbre zárható esernyőkocsit,de azt is nagyon jutányos akciós áron.

Szinte mindenhová autóval megyünk,mi olyan helyen lakunk,hogy 1 kg kenyérért 5km-t kell autózni...szóval szerintem azt kell figyelembe venni,mennyit ,hol,milyen körülmények között használ az ember egy kocsit,illetve lesz e tesója később,mert akkor megéri beruházni egy újra,esetleg.

Mi olyan keveset használtuk az újat is,hogy még most is újszerű állapotban van,eladó sorban.


Szóval szerintem fogadd el,ha tényleg nem "gáz" és költsd másra az árát!:)

2013. dec. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!