Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kaptunk ajándékba egy ilyen...

Kaptunk ajándékba egy ilyen babakocsit, de nem fér bele a baba. Mit csináljunk vele? Eladni ciki lenne.

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 12. 12:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Hogy értve nem fér bele, mennyi idős? Esetleg mondd meg annak akitől kaptátok, hogy sajnos nem fér bele a kicsi. Ez nem a ti hibátok, ami kicsi az kicsi.
2013. dec. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Hat hónapos, 11 kiló és 70 cm.
2013. dec. 12. 12:13
 3/29 anonim ***** válasza:

Mármint direkt nektek lett véve, úgy kaptátok, vagy akitől kaptátok az használta, és már nem kell neki és ezért adta nektek?

És már használtátok akkor eddig, vagy most kezdenétek?

Mert ha már használjátok születése óta, akkor szerintem nem gáz, ha megmondod, hogy már kinőtte, és nincs helyetek tárolni, babakocsira viszont szükségetek van, úgyhogy eladjátok, és bepótoljátok az újba. Ha pedig az övéké volt, akkor visszaadnám...

2013. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ezt a sógornőm vette a kicsinek, nekünk már van babakocsink.
2013. dec. 12. 13:04
 5/29 anonim ***** válasza:
Jah, hát akkor nem is csak az a gond, hogy kicsi, hanem hogy van is másik. Hát szerintem beszéld meg vele, hogy mivel fölösleges, ezért ha gondolja, visszaadod, és oda tudja adni másnak, vagy eladhatja... Lehet, hogy azt mondja, hogy adjátok el vagy oda akkor ti valakinek...
2013. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
24%

6 hónaposan 11 kiló????

Te jó ég, zsírszalonnával etetitek azt a gyereket??


A lányom 13 hónapos és 9 kg, gyönyörű teste van.

2013. dec. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Csakhogy nekem nem lányom, hanem fiam van aki majdnem négy kilóval és hatvankét centivel született. Talán irigykedsz?
2013. dec. 12. 13:35
 8/29 anonim ***** válasza:
80%
5-ös válaszolóval értek egyet. A hatossal pedig ne foglalkozz, eleve gáz egy babára olyat írni, hogy gyönyörű a teste.
2013. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

"gyönyörű teste van"-hát ez nekem elég furán hangzik!!!!

És ha ilyen a babája, akkor mi van??? Dobja le a Tajgetoszról?

Mond meg, akitől kaptad: figyu, nem fér bele a gyerek, akkor most hogyan tovább? Adjuk el, vegyünk másikat!

2013. dec. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

És ezt most vette, tudván hogy mekkora már a baba és hogy van babakocsitok?

Mennyit költött rá, új volt boltból vagy használt?

Én megmondanám neki nagyon szépen hogy mi a helyzet. Szerintem jobb mintha elsüllyesztenéd valahova, plusz azt még látná is, hogy nem használjátok.

2013. dec. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!