Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kaptunk ajándékba egy ilyen...

Kaptunk ajándékba egy ilyen babakocsit, de nem fér bele a baba. Mit csináljunk vele? Eladni ciki lenne.

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 12. 12:00
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Nemrég békült ki a párommal. A babakocsit Németországból hozta.
2013. dec. 12. 15:41
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerű, tehát visszavinni sem tudja ő hogy kicserélje másra.

Nem tudom, tényleg. Én is kínosnak érezném nagyon, nem is tudom mit tennék, de azt hiszem rávenném magam hogy essünk túl rajta. Úgy gondolom sokkal inkább nemtörődömség vagy tiszteletlenség, ha hallgatsz de nem használod. Mondd azt neki hogy neked számít az hogy tőle kaptad és költött rá (talán nem is keveset) ezért szólsz mert nem akarod semmibe venni a fáradozását és az ajándékát.

2013. dec. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem fér bele?hosszra szélességre?Az én fiam is nagy sullyal született amugy,de 11 kilosan a legkisebb sportkocsiba is belefért,ezért nem értem....
2013. dec. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
55%
OFF Tenyleg rengeteg a sulya, hat honapos kaorara csak a duplaja kell hogy legyen a szuletesi sulyanak. 8kg helyett 11, az nem mindegy. Gyerekorvos mit szol hozza?
2013. dec. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a kérdezőt nem érdekli a gyereke súlyát illető válaszok, és okoskodások. A babakocsis dologra válaszoljatok!
2013. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
55%

11 kg?

Az orvos nem küldött el benneteket kivizsgálásra, nincs-e valami hormonzavara a babának?

Ez abnormálisan sok súly, nem is hallottam még ilyet, hogy egy fél éves gyerek ekkora nagy legyen.

A fiam másfél éves és épp most lépte túl a 11 kilót.

2013. dec. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Off: Egyik ismerosomnek is 6 hosan majdnem 11 kg van volt a fia. De o nem volt normalis 3 hos kora ota etette es nem figyelt ra. De szo szerint mindent adott a gyereknek amit ok ettek. De tenyleg nem ez volt a kerdes es ez lehet genetika is. Szerintem nem azert jott ide h a gyereke sulya miatt piszkalja mindenki, ha gondok lennenek biztos csinalna vmit.


A kerdesre valaszolva, egyenesen odaallnek ele es meg mondanam h kicsi. Ha gondolja es tudja vmi ismerosenek adni szivesen atadod, de ha nincs ra szuksege akkor h szeretned eladni. Mar ha nem veszi sertesnek. Teljesen legy oszinte vele, valoban ha sunyiskodsz emiatt jobban megbantod vele es felhuzza az orrat es o se mond majd semmit ahogy te sem tetted. Ha van esely arra h visszavgye es becserelje masra azt is meg lehetne probalni.

2013. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
38%
Jézusom, mekkora lehet az a gyerek... :o
2013. dec. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
39%

Hogy hog nem fér bele?


Egy ilyen Babakocsiba még egy 2 éves gyerek is elfér!

2013. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
54%
Ezek a válaszok most már átmennek a bunkózás irányába...
2013. dec. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!