Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babaülést a kocsiból városban...

Babaülést a kocsiból városban lakók felviszitek-e a lakásba, hogy ne legyen annyira hideg amikor beleül a baba/ill. ne lopják el?

Figyelt kérdés
(1 éves baba anyukája)
2013. dec. 15. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hordozóban vittem fel, de agyerek ülést nem. Egy jobb ülés 8-10 kg + a gyerek aki megint csak 8-10 kg, én képtelen is lennék rá.

Nem hideg az annyira, a gyerek be van öltöztetve jól, nem vékony nadrágba teszem bele, Meddigre átérezné a hideget az autó bemelegedik, ö meg a popójával felmelegíti az ülést.

2013. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én sem viszem fel, mondjuk én mindig teszek bele plédát, hogy ne fázzon
2013. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Még mindig nem.
2013. dec. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem
2013. dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
2013. dec. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem. Szerencsére ezen a környéken nem nagyon fordul elő, hogy feltörnének egy-egy autót.

És mivel egyébként is pufi vastag overálban van a gyerek, így egyáltalán nem hideg neki az ülés. Meg sem érzi.

2013. dec. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem vinném fel. Ahogy akkor sem cipelem magammal, amikor dolgozni vagy vásárolni megyek.
2013. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

Miért, aki az ezredik "lehetek-e terhes" kérdést teszi fel, az miért nem használja a keresőt?

Ha zavar, és mégcsak válaszolni sem akarsz rá, akkor ugord át.

Hogy hozzászóljak a kérdéshez is, a babahordozót bevittük, de az ülést sosem szedjük ki, mert elég macera lenne ki-be teszegetni. Úgyis vastag ruhában ül bele, plusz a pelus is elég jól szigetel.

2013. dec. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem, csak a hordozót vittük fel.
2013. dec. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hordozót vittük, ülést nem
2013. dec. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!