Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Na most milyen babakocsit vegyek?

Na most milyen babakocsit vegyek?

Figyelt kérdés

Hú, lányok nagy bajban vagyok.

Eladtam a jó kis babakocsimat, mert a lányom kárt tett benne, és kinéztem egy Concord fusiont. Végül inkább Jane nomadot vettem.

Nagyon jó könnyű és tágas kocsi, de az összecsukása nem tetszik, és alig bírom bevarázsolni az autóba. Nagy a csomagtartóm, de mégis alig marad benne hely...

ráadásul naponta minimum 6 alkalommal kell kinyitnom és becsuknom, szóval ez fontos szempont.

Sajnos látatlanban vettem, mindenhol csak jókat írtak róla, és a youtube-on nem tűnt nagynak összecsukva...


Ajánlanátok olyat ami:

-kicsire csukható (nem esernyőre lehetőleg)

-dönthető (13 hósnak kell)

-állítható a tolókar, mert kicsi vagyok (vagy ha nem, akkor ne legyen nagyon magasan)

-tolókar lehetőleg egyben legyen

-ne legyenek kicsi kerekei, mert néhol nálunk rosszak az utak

-és max. 25-30ig


már azon gondolkodtam, hogy megveszem újan a régi kocsinkat, csak azt most nem tudom kifizetni (45 újan)


köszi előre is!


2013. dec. 18. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:

bocs, ha off, de hordozáson nem gondolkoztál? :)

[link]

2013. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék hordozni.
2013. dec. 19. 12:45
 3/6 anonim ***** válasza:
hogyhogy kárt tett benne?használhatatlan lett?ha nem akkor miért nem használtad tovább ha annyira jo volt?
2013. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Többször beleugrott, és megtört az ülőlapja. Mivel a fiam még kicsi, még 1,5-2 évig használja, annyit nem bírt volna ki, a gari meg pont lejárt róla, az ismerősöm csak fél évig használja kb. ,azt mondta őt nem zavarja, átvette. Nem tudtam volna jó érzéssel eladni idegennek így. Újonnan meg drága most nekem.

Azóta vettem egy kocsit, de ez sem az igazi...

2013. dec. 24. 08:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Wonderwalk jogger?
2013. dec. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha annyitol eltörött,még se lehet olan jo minőség...
2013. dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!