Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Rugalmas hordozókendő után...

Rugalmas hordozókendő után milyen hordozót válasszak?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3,5 hónapos, viszont lassan 7 kg lesz és kezdi kinőni a rugalmas hordozókendőt. Nem tudom eldönteni, milyen hordozóra váltsak, szövött kendő (a kötögetést annyira nem szeretem), mei tai, esetleg csatos hordozó?
2014. jan. 1. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tervezem, hogy rugalmas kendővel kezdünk, utána pedig Mei-tai-ra váltunk, nekem az a legszimpatikusabb :)
2014. jan. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mi mei tai ra vàltottunk,a csatost nem bírnàm megfizetni.

az én lànyom is nagy súkyú baba volt,de 3-4 hósan még elveszett a mt-ben,sztem neked is vissza kell majd csabarni alul.

2014. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A mei tai is könnyen használható, de a csatos a legegyszerűbb. Én mindkettőt használtam, de ha választanom kellene a csatos hordozót választanám.

Ki lehet fogni olcsón, én pl egy ezen az oldalon ajánlott hölggyel varrattam meg kb. 6000 forintért pár hónapja, elégedett vagyok vele abszolút.

Ha gondolod, szívesen keresek hozzá linket.


Annyiért biztos nem vettem volna semmilyen hordozót, amennyiért a babaaruhazak árulják.

2014. jan. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nektek a mei tai lenne a legjobb. A csatos hordozó akkor jó, ha a baba legalább már ül vagy mászik.
2014. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A csatosak közül a Manducára szavazok. Amióta megvettem, gyakorlatilag szinte csak azt használtuk, kényelmes, gyorsan fel-le vehető, volt hogy egész nap le sem csatoltam a derekamról, csak bele a gyerek és belebújtam a pántjaiba. Imádom! Viszont ilyen pici babának még lehet hogy túl széles a terpesze, meg nem is igazán ajánlott ülni még nem tudó gyerekeknek. Mint ahogy a kendőn kívül egyik hordozóeszköz sem.


A mei-tai viszont nem vált be: így is úgy is kötözni kell, akkor inkább a kendőbe tettem, az jobban tartja a gyereket.


A helyedben vennék használtan egy kendőt, még kibírnám kötözgetéssel pár hónapig (hátra a batyukötés pl kb fél perc), utána meg egy csatosat. Ha már nem kell, ugyan úgy eladod.

2014. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!