Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Baby design mini babakocsi 4...

Baby design mini babakocsi 4 honaposnak? Van aki ezt a típust használja?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének, mivel a mozes reszt lassan kinövi a kislányom,es ugy vettem észre hogy már nem igazán szeret teljesen vízszintesen feküdni, viszont ennek majdnem vizszintesig lehet állítani a támláját. Telen, hóban használható vajon a kis kerekei miatt?
2014. jan. 3. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy 4 hónaposnak nem vennék ilyet. Egyrészt, mert a baba háttal van neked, és ő még pici ehhez. Másrészt mert nem dönthető vízszintesig, még csak meg sem közelíti...
2014. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Te ezt használod vagy csak megnézted a neten?

A mostani mózeses kocsiban is háttal van nekem, mivel elöl van a bolygókerék, így nagyon könnyű tolni és neki is tetszik így..

Meg sem közelíti? Akkor a 175 fok az mi lenne? Így is állandóan emelgeti a fejét, mert a mózesből semmit nem lát ki..

2014. jan. 7. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Nekem nincs ilyen, csak megnéztem.

Tapasztalatból írtam, hogy ha háttal van a baba, az nem annyira jó, mert az enyém nagyon nem szeret úgy lenni, de ha nálatok nincs gond ezzel, akkor oké.

Bár nem olvastam, hogy 175 fokig dönthető, de nekem nem tűnik annyinak. Egy ülni nem tudó baba gerincének biztosan nem jó hosszútávon.

2014. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyenünk volt. ! hónapos korától használtuk és nagyon szerettük. A kupolán van kémelő nyílás, így rálátni a babára :) Bár ennyi idősen már nem csak én érdekeltem.

Hóban úgy tudod könnyebben tolni, hogy az első kerekeit fixálod, így simán lehet tolni hóban is.

2014. jan. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, 4 hónapos korától használtuk (lemaradt a 4-es :) )
2014. jan. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!