Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Anyukák! Van valakinek a Peg...

Anyukák! Van valakinek a Peg Perego GT3 Naked Modular System Geo babakocsiról véleménye?

Figyelt kérdés
Eléggé megtetszett a kocsi, és az ára is rendben van az előzőhöz képest. Nagyon kíváncsi lennék, hogy mik a tapasztalatok! Előre is köszönöm :)

2014. jan. 5. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk GT3asunk van - előnye: mindenén átmegy a hatalmas kerekeivel, lebillenthető a kupola, hatalmas, teherbíró kosár, nagyon hosszú fekvőfelület. Hátránya, hogy boltban lehetetlen navigálni vele, mert nagyon széles és hosszú, összecsukva megtölt egy átlagos csomagtartót és elég nehéz. Ósszességében első gyereknél imádtam, a másodiknál alig várom, hogy egy könnyű ernyőkocsira váltsunk
2014. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásodat! :) Igazából terepjáróm van, tehát a csomagtartóban biztosa elfér, boltba csak hordozóban szeretném vinni, cipelnem pedig nem igazán kell, földszintes a lakásunk, nem tömegközlekedünk. Ha esetleg még valami eszedbe jut, akkor nyugodtan oszd meg, mert ez most egy nagy esélyes a Stokke mellett :) Még egyszer köszönöm :)
2014. jan. 5. 22:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen ám, de abba a csomagtartóba be is kell emelni.:-) a hordozója szuper (nekem különösen az állítható fejtámla jön be), csak szintén nehéz. A stokke-t néztem, felejtős volt: kicsi és instabil
2014. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most néztem, hogy ez a hordozó újabb fejlesztés - szerintem könnyebb is, a miénk tuti kb. 5 kiló.

Egyébként szuper, hogy lehet így egyben is kapni - anno én még külön vadásztam le (a mózest még külföldről rendeltem). :)


Végre laptopról írok. :) Szóval a stokke. Nagyon borulékony, én a barátnőmét toltam, nem tetszett. Plázában, teljesen sima padlón oké, de egy pici gödör, és billen. :( A mózeskosara is nagyon pici, barátnőm koraszülött babája három hósan kinőtte... És a sportrésze sem túl nagy - legalábbis nem az én hosszú gyerkőceimhez van méretezve, annyi szent. Ellenben a GT3-asba a 92 centis két éves fiam úgy elfért, hogy nem lógott le semmije.

2014. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Három gyerkőcöm van. Az elsővel kb 10 babakocsim volt, és egyik sem volt az igazi. A másodiknál kaptunk egy graco quatro tourt, ami tetszett, de valamiért mégsem voltam vele megelégedve. Egyszer betévedtünk a brendonba, és beleszerettem a gt3-ba. Megvettük, de napokig lelkiismeret furdalásom volt, hogy ilyen horror áron vettem egy kocsit, mikor már van egy jó kocsink. De aztán ez maradt az örök szerelem, a 3. babánk is ezt használta, azóta nem cserélgetem a babakocsikat. Szóval kiváló választás volt. Tényleg nagy a kocsi, de boltban nem okozott gondot. Nekünk is nagy a csomagtartónk, így bőven elfér, beemelni nehéz, de elbírom. A nagy kerekei bárhol elmennek, tágas hosszú az ülőrésze, nagy a kosara, a kupolája előrehajtható. Szóval szerintem egyetlen "rossz" tulajdonsága hogy nehéz.
2014. jan. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Ment a zöld kezecske!
2014. jan. 12. 13:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy a Stokke borulékony azt kizártnak tartom, az egy nagyon masszív 12 kilós babakocsi, és én is toltam terepen, kizárt, hogy felboruljon, még csak meg sem inog!
2014. febr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Meghoztuk a döntést, tegnap meg is vásároltuk a babakocsit! :)
2014. febr. 25. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!