Autósülés kérdés?

Figyelt kérdés

ezt

[link]


vagy ezt


[link]


válasszuk? Mi a külonbség egyátalán a 30-40 E-es és a 15E-es kozott?



2014. jan. 12. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Tökéletes mindkettő . Azt válaszd amelyik nektek tetszik, mert biztonságilag mindkettő egyforma.


A drágább s olcsóbb kategória közt a márkát fizeted meg.

2014. jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első link nem jó.
2014. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
www.argep.hu/popup.asp?pid=245954894&pnr=10001&foto=1
2014. jan. 12. 21:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekunk olyasmi van amit masodiknak linkeltel be csak top rider markaban 18 ezerert vettuk. Tokeletesen megfelel a lanyunknak. Jol be lehet kotni nem mozog, billeg. Nem bantsm meg a valasztast. Nem mindig a draga a legjobb csak sokszor a markat fizeted tenyleg. Nem mondom h rossza. Dragabb verzio mert nem nyilatkozom olyanrol amit nem probaltam ki. Ugye ez fugg a penztarcadtol is h milyet engedhettek meg magatoknak. Nalunk tokeletesen bevalt a megfizetheto kategoria is. :-) ezt termeszetesen neked kell tudnod. Es szerintem nem vagyok egyedul h ilyen ulest vettem.
2014. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Egyik sem dönthető. Ha elalszik a gyerek, a feje előre csuklik.

Egy 1 éves. Gyerek feje nem ér fel a fejvédő részig, széles is neki az ülés, nem biztonságos egy picinek!

Ez egy 3 éves kortól való ülés csak bele rakják a szűkítőt, s rá írják higy jó 10 hónapos kortól.

Ezek az ülések legalja. Nem biztonságos, gagyi.

Inkább egy dönthető, 9-18 kg kategóriát nézz. Az jó 7-8 hónapot kortól 4 éves korig.

2014. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Így van. Az utolsóval értek egyet. 9- 18-as dönthető ülést néznék én is.

Szerintem nem csak a márkát kell megfizetni. Nem csak az adac teszt a mérvadó, de sok másik videó is, ami bemutatja, mi lesz a gyerekkel az ütközés során.


Lehet turiban vásárolni, vagy használt kiságyban aludni, de ülésből azt kellene megvenni, ami a biztonsági listák elején áll.


[link]

2014. jan. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

5-ös és 6-os válaszolóval értek egyet.

DE.

Ha mindenáron ragaszkodsz a kategóriához, és az árfekvéshez is, akkor ezt vedd:

[link]

Ezt ugyanis tesztelték az ADAC-on, és megfelelőt kapott.

Ahogy pár éve pl. a Maxi Cosi Priori is ugyanezt a minősítést kapta.

Nekünk 2 autónk van, 2 gyerekünk. A nagy Cybex 15-36-osban, isofixesben ül, a kicsi Besafe X3-ban az én autómban, naponta minimum 2 alkalommal ülünk autóban, mert másik városba hordom át a lányom oviba. A párom autójában 0-18 Nania van a kicsinek,és egy ilyen 9-36-os Naniat tervezek venni a nagynak, pedig általában félévente egyszer ülnek abban az autóban.

Szóval minenkinek igaza van, én már feladtam, hogy bárkit meggyőzzek arról, hogy a gyerek biztonsága létfontosságú, de sokszor nem írja le a kérdező, hogy milyen körülmények közé vásárolják az ülést.

Viszont az biztos, hogy inkább egy új, középkategóriás, mint egy használt, ki tudja milyen eredetű, de drágább ülés.

Az ülések biztonságos működését a gyártók 5 évig garantálják!!!

2014. jan. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg a különbség a 15 és 40e-es között!ADAC teszteket érdemes nézni. + ha van isofix a kocsiban, akkor azt is jó ha ki tudod használni, sokkal biztonságosabb. Én is sokat agyaltam a dolgon és végül Cybex Isisfixet vettem. A súlykategória nem mindennél gyereknél mérvadó, az én babám pl 10 hónaposan már bele sem fért a 9-18 kg-os ülésbe! Bele kell a gyereket próbálni.
2014. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

végül ezt vettük:

www.brendon.hu/Products/Details/50253

2014. márc. 3. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!