Mi alapján döntsünk?

Figyelt kérdés

Milyen szempontokat kell figyelembe venni a babakocsi vásárlásnál? Az édes kevés, hogy teszik e kinézetre vagy sem. Nem szeretnék aztán a használatban rájönni, hogy nem jól mértem fel az igényeket és nem a megfelelő babakocsit vettük. Szerintetek mire érdemes figyelni?

Egy első babás kismama



2014. jan. 13. 10:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekünk anno nagy problémák voltak a kerekekkel, ugyan nagy méretőek voltak, de felfújhatóak. Gyakorlatilag hetente kellett ragasztgatnom, vagy belsőt cserélnem, mert mindig kiszúrta valami. Ezt megelégeltem és vettem hozzá tömör kereket, azzal kiváló volt. tehát ajánlom a nagy kereket. A másik a méret, tehát, ha nincs kombitok sedánba elég kicsire összecsukható kell, hogy beférjen.
2014. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a gyors választ. Tehát tömör, nagy kerekűt válasszunk. Autónk egyáltalán nincsen, csak tömegközlekedünk, szóval a csomagtartó semmiképpen nem okozhat gondot.
2014. jan. 13. 11:03
 3/16 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy milyen körülmények közt használod majd. Kell-e tömegközlekedni, tervezel-e kistesót, és persze hogy mennyit szánsz rá.

Leírom, milyet nem fogsz találni:

tágas, kényelmes, jól rugózó kerekű, minden van hozzá (hordi, sport, mózes), könnyű, kicsire csukható, modern, és nem gagyi, mindezt 50 ezerért.

:)

Mérd fel az igényeid, és írd le, ha tudunk, segítünk.

Azt is jó lenne tudni, hogy hogyan állsz a lengyel kocsikkal (nagyok, olcsók, nehezek, de tágasak)

2014. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Plusz, családi házban laktok vagy panel? Kell-e emeletre cipelni? Liftbe befér-e?

Én ilyet vettem:

[link]

Igaz, nekünk kombi autónk van és családiban lakunk. A hátsó kereke nem tömör, csak az első, de egy barátnőmnek is felfújható kerekű kocsija volt, de egyszer kellett felpumpálnia, sose kapott defektet. Szerintem ez szerencse kérdése is:)

2014. jan. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
milyen terepen fogjátok használni, hol éltek, kell-e liftezni, lépcsőzni, ezek is fontos szempontok
2014. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia, ha gyakran tömegközlekedtek, pl. így kell majd orvoshoz mennetek a kicsivel, akkor a babakocsi súlyára figyelni kell!

Ha már tud majd stabilan ülni, akkor lehet venni később ultrakönnyű babakocsit, addig viszont teljes vízszintesig dönthetőt nézzél, és bkv-hoz szerintem a 4 kerekű kocsik jobbak, mint a 3.

A baba tavasszal fog születni? Akkor szerintem mózeskosár már nem kell, és ha nincs kocsi akkor autósülés sem.

Szóval vízszintesig dönthető, könnyű, 4 kerekű kocsit javasolnék első körben... :)

2014. jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tatabányán lakunk 4 emeletes tömblakásban, lift nincs tehát lépcsőzni kell. Az utak (járdák) errefelé elég rossz minőségűek, még gyalogosan is rázós. Kistesót még nem vettük tervbe, de ha jól alakulnak a dolgok szeretnénk majd még egy gyereket.Közlekedni pedig busszal és vonattal fogunk majd vele. Előre is köszönöm a segítségeteket.
2014. jan. 13. 11:37
 8/16 A kérdező kommentje:
Ja és árban úgy 80-90 ezer a plafon (nem várom hogy 20 ezerért jó minőségű babakocsit kapjak bárhol is).
2014. jan. 13. 11:38
 9/16 anonim ***** válasza:
Használt,vagy új?
2014. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha még jó állapotban van, akkor a használt is szóba jöhet nálunk.
2014. jan. 13. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!