Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyire biztonságos a 3...

Mennyire biztonságos a 3 kerekű babakocsi?

Figyelt kérdés
2014. jan. 16. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem túl stabil.
2014. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kanyarodáskor hajlamos a borulásra.
2014. jan. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van, és még soha nem akart felborulni. Gondolom, nem akarsz vele száguldozni.
2014. jan. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt vele bajom, bár nekem futó babakocsim volt, annak nagyok a kerekei.
2014. jan. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem quinny zappom van és soha nem borult fel, abszolút stabil. Persze rá is van írva, hogy ne pakoljunk rá, csak az alsó csomagtartót használjuk. Ha előírásnak megfelelően vannak használva, nem hinném, hogy nem biztonságos.
2014. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
stabil
2014. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hauck Atlantis, nem stabil, kétszer is borult már fel. Főleg, ha pakolsz a tolókarra táskát, anyósom mindig telerakja és mindig úgy kapjuk el a kocsit. Soha többet nem vevvék 3 kerekűt. Pedig ez futó kocsi, nagy kerekekkel.
2014. jan. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Offolok: A tolókarra való pakolásról annyi a véleményem, hogy egy 4 kerekű is fel tud borulni, ha oda pakolsz... Volt hozzá szerencsém nekem is, pedig 4 kerekűm volt!
2014. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
biztos függ a márkájától, a miénk soha nem akart még felborulni, sőt soha nem is cserélném le, nagyon bejött a kocsi
2014. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy coletto aveom volt! Sosem borult!!!A járdákon a csatornakivezetőknél jobban kell ügyelni, mert ott beakadhat...stb! De azt a 4 kerekűmnél is figyeltem hogy ne huppanjon akkorát a bébim!
2014. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!