Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek érdemes megvenni?

Szerintetek érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik ez a kocsi. Mindenféleképpen kombináltat szeretnék és ez árban is elég jó.Szerintetek?


[link]


2014. jan. 16. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon robosztus, nehéz kocsinak tűnik.

És nem bolygósítható a kereke, a fix kerekűeket sokkal nehezebb tolni.

Nekem volt hasonló kocsim, de bolygós kerékkel, de nem igazán szerettem, mert nehézkes.

2014. jan. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bolygósított kerék nélkül biztos meg nem venném. Nekem hauk apollo volt, pont a bolygósított kerekei miatt volt a kedvencem. Igaz, hogy nehéz kocsi, de nekem nem kellett emelgetni.
2014. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én nem venném meg,nem szeretem az ilyen nagy kocsikat.Viszont ez nagyon jól télesíthető,és nyáron is nagyon jó.(ismerősömnek ilyesmi van)Ez a olyan mint a kumert vip,vagy lehet,hogy az.
2014. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk az első babakocsink hasonló volt (Jackmar Vajper). Bolygós volt, én csak olyt vennék. Téli volt a lányom így jó volt nagyon mert téliesíthető, vastag, nem fújt át a szél. Nehéznek nehéz de nekem nem kellett emelgetnem sehova szerencsére. Szerettem csak fél év után kezdett széthullni a sok sétától. Most viszont mózeskosaras kocsink lesz, nem ilyen.
2014. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!