Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Akiknek Suzuki swift-je van...

Akiknek Suzuki swift-je van (új tipusú) : milyen babakocsit vettetek ami befér a csomagtartóba? (újszülött kortól használhatók érdekelnek)

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 00:15
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi, kedves utolsó! Megnéztem, és ez tényleg simán beleférne a suzukiba. :-)

Lehet hogy ez lesz a nyerő!


Annyit még megírnál hogy minőségileg elégedett vagy-e vele?

2014. júl. 28. 12:41
 12/19 anonim ***** válasza:

10. vagyok.

Nem tartom egy csúcsnak, de nálunk nagyon rosszak az utak, ezért több babakocsink is van (volt, hogy 4 volt egyszerre), és mindegyiket a terepviszonyoknak megfelelően használjuk.

Elvileg vegyes útra van tervezve, városi utakon kitűnő, mert nagyon fordulékony, nagyon könnyű irányítani, jó nagy a bevásárló kosara, de rosszabb úton néha úgy éreztem, mintha szét akarna esni. Mondjuk soha nem esett szét, pedig még kölcsön is adtam, kb. egy évig más használta városban, nekik nagyon jó volt, de ha pl. kirándulni mentek valami rosszabb terepre, arra már elég necces, vagy legalábbis nem sok rugózása van.

Szóval vannak jó és rossz tulajdonságai, de ennél jobbat sajna nem találtam én sem, amit kicsi autóval lehet szállítani, és ahhoz képest több funkciós.

A mózest hamar kinőtte a kisfiam (kb. 5 hónapos koráig fért el benne kényelmesen, de ahogy olvasom a többinél sem sokkal tovább használható), a sport része viszont elég jó, kényelmes, jól ki van párnázva, vízszintesig dönthető, és aránylag elég "hosszú", tehát ha már nem fér el a mózesben, akkor a sport részében még tud aludni, csak akkor már nem feléd néz.

Én már túl vagyok jópár babakocsin, de sajna tökéletes szerintem nem létezik, ami szállítható is, tömegközlekedni is jól lehet vele, stb.

Ha esetleg van még kérdésed, írj nyugodtan :)!

2014. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nagyon koszi a gyors valaszt! :-)

Nezegettem es ennek amit irtal van egy pro nevu valtozata, az egybekaros. En meg azon gondolkodom h az jobb lenne esetleg mint a sima. Illetve meg a graco ultima tunik jonak.

Nekunk az elso gyereknel rap pol fenix volt (sokan szidjak de mi szerettuk) de azzal mar nem ferunk el a kocsiban.

Ha meg eszembe jut valami kerdes megkereslek. :-)

2014. júl. 28. 20:47
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha találsz valami jót, majd írd meg légyszi :)!
2014. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Elmentem megnézni egy bababoltban a Graco Mirage-t és a Chipolino Pookyt. Egyis sem lesz jó mert hiába úgy hirdetik hogy újszülött kortól, ez csak azért van mert hordozót is adnak hozzá. De nem lenne kényelmes egy újszülöttnek szerintem maga a babakocsi.


Úgyhogy nálunk úgy tűnik marad a Graco Quattro Tours.

Kicsit passzosan, de befér a csomagtartónkba. :-)

2014. júl. 31. 11:37
 16/19 anonim ***** válasza:
Köszi, nagyon jól néz ki ez a Graco! Nem tudod a súlyát esetleg?
2014. júl. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát, ha jól emlékszem valahol azt írták hogy 11 kg. De azért ebben nem vagyok biztos...
2014. aug. 1. 16:12
 18/19 A kérdező kommentje:
15 kg, ma mondta akitől megvettük. :-)
2014. aug. 1. 21:44
 19/19 anonim ***** válasza:
Úh, köszi! Az jó nehéz :(.
2014. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!