Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Espiro magic 4 babakocsi jó...

Espiro magic 4 babakocsi jó már újszülött kortól is?

Figyelt kérdés

170 fokban dönthető a háttámla. Jó ez már egészen pici babáknál is? Tetszik ez a kocsi, mit gondoltok róla?


[link]


2014. jan. 8. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát őszintén?! :)

Ezt a kocsi ugyan nem ismerem, de 4 hónapos volt a lányom, amikor vettünk neki egy hasonló tulajdonságokkal bíró sport kocsit, az sem teljesen vízszintesig dönthető, hanem szinte vízszintesig. Ha beleraknék egy vastag plédet, észre sem vennénk, hogy nem teljesen vízszintes. A lényeg hogy a miénk egy baromi jó kocsi, és én biztos nem fogok a mózeses kocsit venni külön (mert eladtuk, mert utáltam). Max veszek bele egy textil mózset, annak is merevítős az alja, de ez tényleg csak max 4 hónapig kell, mert utána már szereznek kilátni, egy fokkal feljebb is lehet rakni őket...

A 180 fok pedig legfőképpen egyébként hason altatásnál fokos, akkor tényleg, elengedhetetlen, de én mindig háton altattam, fektettem babakocsiban a lányomat.

Amikor megszületett a lányom, mint első babás, mindent a nagykönyv szerint csinálni akaró, persze eszembe sem jutott volna, hogy valaha is így fogom gondolni, de most mégis ez a helyzet :)


Úgyhogy végülis a nagykönyv szerint ez nem egy újszülött kortól használható babakocsi, de egy textilmózessel azzá tehető, de szerintem még anélkül is elmegy, meg kell nézni, tényleg mennyi a dőlésszöge valójában...

2014. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hasonlóképp gondolkodom, mint te. Az autós hordozóban is alszik egy órácskát, ha megyünk valahová, azt pedig vezetés közben nem lehet vízszintesre dönteni, mégis használható. Nem hiszem, hogy 10 fok különbség miatt a babakocsitól baja esne, ha a hordozótól nem esik. És nagyon könnyű vázú, jól kezelhető kocsinak tűnik ez. Ezért is kérdeztem, hogy vannak-e olyan szülők, akik szerint ez megfelelő, mert én annak látom. A textil mózes jó ötlet, köszönöm!
2014. jan. 8. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyenünk van bár mi 9 hónapos kortól használjuk. Szuper, imádom!!!!

Nem dönthető túlságosan mélyre, ezért annyira nem ajánlom. Bár ha fogsz egy deszkát vagy valamivel egyenesíted akkor lehet jó lesz. Ha tetszik vegyétek meg, mert később tuti jó lesz.

2014. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem 170 fokig dönthető, mi 6 hós kortól használjuk, de csak 9 hó körül kezdett a fiamnak kényelmes lenni aludni. Újszülöttnek semmiképp. :(
2014. jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!