Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyk a legnagyobb sportbabako...

Melyk a legnagyobb sportbabakocsi?

Figyelt kérdés

Jelenleg Hauck van,15kg-ig bír.Nagyobbat szeretnék.

Nektek milyen van?Hány kg-ig bír?Hány cm-es baba van benne?Mert a miénkből,amikor alszik a lányom kilóg a lába,hanyatt döntve,és zavar engem.Tudnátok ajánlani nagyobbat?Akár link is jöhet!

Köszönöm!


2014. jan. 19. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb mindegyikről lelóg a lába!

Minden babakocsi 15-kg-ig bír, azt olyan 3 éves korra éri el a gyerek, mert egy éves kora után már csak évi 1-3 kilót hízik a gyerek.


Én 3 éves koráig használtam a lánOmnál babakocsit, ennek josszú a lábrésze, erről olyan 1,5 évesen kezdett lelógni.

Még 3 evesen sem lógott túl a feje a háttámlán


[link]


[link]

2014. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk Abc design handy plus volt, nem tudom kapható-e még, én 10 éve vettem. Magas a háttámlája, a lábtartó része is ok, 4, v. 5 fokozatban dönthető. Mi biztos 2-3 éves korig használtuk, sokat aludt benne mindkét gyermekem. Most tavasszal fogjuk bevetni a 3.-nál is. Nagyon szeretem, strapabíró és kényelmes a babának és a mamának is.
2014. jan. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is pont ez a bajunk,hogy kicsi a babakocsink.. 17 hónapos és majd 14kg...és elég magas is. :/ Én ezeket a háromkerekűeket nézegetem amik gumikerekűek talán azok nagyobbnak tűnnek..?!
2014. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!