Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen sportbabakocsi az...

Milyen sportbabakocsi az esprit sun plus?

Figyelt kérdés

Véleményeket és tapasztalatokat várok. Kényelmes-e a babának, mamának? Most váltanék erre a könnyű sportkocsira. Még nem vettem meg, de szemezek vele nagyon.

A válaszokat előre is köszönöm.


2013. jún. 30. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi nagyon szerettük, a kislányom el tudott aludni benne (ez nagy dolog!), de 5 hét után ellopták a teremgarázsból ;(
2013. júl. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat. :)

Akkor érdemes megvenni? Milyen mocsok emberek vannak, hogy egy gyerektől ellopják. :(

2013. júl. 4. 10:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes, az ár-érték aránya nagyon jó! (Képzeld, zárt udvarú, zárt épületű kis társasház zárt nélygarázsából lopták el (a távirányítható garázskaput valószínűleg valamelyik okos szomszéd nyitva hagyta), és nem csak a babakocsit, hanem a mellette lévő homokozószettet is ellopták :( Mondjuk azóta vettünk egy másik babakocsit (lapra csukható, nekem praktikusabb), de akkor is, milyen emberek vannak?!
2013. júl. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!