Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti melyik kocsit vennétek meg?

Ti melyik kocsit vennétek meg?

Figyelt kérdés

[link]

vagy ezt:

[link]


Mindkettő nagyon tetszik, csak egyiket sem ismerem igazán!Vélemények????


2014. jan. 21. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kicsi kerekek miatt egyiket se, de inkább a pierre cardint.
2014. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
második, nekem azt tetszik jobban
2014. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha választani kell akkor az első.A másodikat nézd meg ,hol fényképezték le.Nem akarom kritizálni de nem egy tiszta helyen,talán a kutyák fekhelyén.Bocs ha bunkó voltam!
2014. jan. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen engem is ez aggaszt a második kocsinál!!!! :( Pedig masszívabbnak tűnik mint a piros! Kértem az eladótól több képet, abból hátha megtudok valamit, és azt írja fohányfüst, és állatszőr mentes helyről való! Hát nem tudom......Nekem kicsit putris az egész!!! :)
2014. jan. 21. 12:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Az első iszonyat gyér minőség, mint az össze pierre cardin kocsi, a másodikat nem ismerem, de ránézésre az sem jobb.
2014. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha ebből a kettőből kellene választanom akkor az elsőt. De ha neked a 2. jobban tetszik akkor csak találsz ilyen típust használtan más eladótól a neten. Ezt semmi képen nem venném meg.
2014. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A második kocsi ezerszer jobb láttam már mindkettőt élőben. Igen a képek elég bizarr helyen készültek, szerintem keress ilyen adbor arte kocsit csak más helyről.
2014. jan. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a 2. kocsi típusa jobb, masszívabb, igéynesebb.

A Pierre Cardin kocsik szerintem ócskák, a név mögött nincs minőségi tartalom.


Mindkét kép borzalmas viszont és így drága.

A piros kocsi is leharcoltnak néz ki, a kék pedig egyenesen egy igénytelen putrisoros kép. Milyen lehet az a család, ahol a drága, eladni szánt babakocsit a földes talajon tárolják valami sufniszerűségben?

Egyiket se vedd meg, igénytelen mindkettő.

Az abdor márka jobb, mint a PC, de itt az eladók tisztasága, a kocsik állapota adjon okot aggodalomra.

Inkább keresgélj még és ne vegyél használtat úgy, hogy személyesen nem mész el, nem látod, hogy miylen állapotú, hol tartották, nem próbálod összecsukni, nem fordítod meg, hogy milyen az alja, a kerekei, a huzat tisztzasága, épsége stb.


Ezek felesleges pénzkidobásnak tűnnek. Ennyiért már lehet normálisat is kifogni, csak türelem.

2014. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a második! Bár a képek nekem is érdekesek.
2014. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A második egyértelműen jobb, láttuk élőben... VISZONT, a hely, ahol készültek a képek, igencsak aggasztóak... a másik, hogy ez a babakocsi újonnan kb.70-80.000Ft körül mozog(ha jól tudom)és a képen sem tűnik rossz állapotúnak, de ahhoz meg "túl" olcsó...ráadásul, ha jól figyeltem egyik babakocsi részről sincs levéve a lábzsák, ami meg másik Adbor Arte 3x3 babakocsit, mert nagyon jó, csak nem biztos, hogy ez a megfelelő.
2014. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!