Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy oldjátok meg/oldanátok...

Hogy oldjátok meg/oldanátok meg, ha emeletre kell cipelni a babakocsit? Milyen kocsit vennétek, vagy milyen kocsitok van?

Figyelt kérdés

A 2.lakunk, fel-le kéne hurcibálnom a kocsit, most apával oldjuk meg.

De hiper-szuper könnyűt sem vehetek, mert annyira nem jók az utak sajnos....


2011. márc. 8. 14:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Volt pár babakocsink...

Valahogy le kéne mérned két lépcsőfok távolságát és a babakocsi kerekei közötti távolságot. Én soha nem cipeltem a lépcsőn a miénket, mert kettesével fel tudtam rá emelgetni a kocsit. Lefelé meg óvatosan leeresztettem lépcsőfokonként.

A mostanival ezt nem tudod megtenni?

2011. márc. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Na kicsit rosszul fogalmaztam, volt pár babakocsink, nem mindegyiket lehetett így vinni lépcsőn, ezért azt nem is tudtam sokáig használni és lecseréltük.
2011. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mi családi házban lakunk ,de van egy hosszú lépcső, a bejárati ajtóhoz!Nekem olyan kocsim van/volt(árulom),aminek nagy felfújható kereke van,és egyszerűen leengedem ,meg felhúzom lépcsőfokonként.Nem cipelem,mert rossz a hátam,itt is rosszabbak az utak,tehát nem egy széthullós kocsi!
2011. márc. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Chipolino Futura VIP kocsink van, a lényeg, hogy jó nagy a kereke, és lépcsőfokonként engedem le, ha lefele megyünk, ugyanígy húzom fölfele lépcsőfokonként. Szép lassan! Kis gyakorlás, és menni fog!

Emellett van egy könnyű sport kocsink, amit gyerekkel együtt kézben is le tudok vinni!

2011. márc. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Baby merc kocsit vettünk, lengyel, hasonló a bergonhoz, pont azért mert gondoltam majd le-fel húzogatom, plusz jó mert nagy a kereke, plusz mert jól téliesíthető, ez fontos volt, mivel októberi a babám...de sajna nem tudom vele megcsinálni, valahogy túl nehéz...pedig nem rossz kocsi:(



Most peg perego veneziát néztem használtan, az nem olyan nagy összecsukva,lehet fél kézben is le tudnám vinni.


De akkor valami nagy kerekű könnyebb kocsit nézzek, amit fel-le tudok húzni?Ilyen van?Ja és jó lenne, ha átfordítható tolókaros lenne...

2011. márc. 8. 15:59
 6/21 A kérdező kommentje:
a peg perego unoval esetleg meg lehetne csinálni??
2011. márc. 8. 16:03
 7/21 anonim ***** válasza:
15.00 vagyok.Nekem egy Coletto austin a3 van,könnyű és nagykerekű.Nem átfordítható a tolókar,hanem mindkét irányból felrakható a vázra a sport és a mózes is.
2011. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Peg perego veneziát én nem ajánlom.Nekem az (is) van,de hiába lehet összecsukni,gyerekestől még azt sem tudom felvinni.Egyébként mi a 4.-en lakunk.Én a földszinten szoktam lezárni a korláthoz,mivel a babakocsi tároló tele van kerékpárral:(
2011. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, amúgy szereted a veneziát?jó kocsi, vagy tényleg nézzek más után?mert tetszik amúgy...ez a legkönnyebb átfordítható tolókaros kocsi.
2011. márc. 8. 21:35
 10/21 anonim ***** válasza:
Mekkora a babád? Nekünk olyan babakocsink volt,aminek volt mózes és sportrésze. Amikor még a mózest használtuk,akkor abban vittem fel, a kocsi alja meg lennt maradt a lépcsőházban. A sportrészes variációt meg könnyen össze lehetett csukni és befért a lomkamrába.
2011. márc. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!