Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnátok ajánlani könnyen...

Tudnátok ajánlani könnyen kezelhető, de azért strapabíró, sportkocsit?

Figyelt kérdés
Ár olyan 30 000- 45 000 Ft között
2014. febr. 4. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Kicsit több, de quinny zapp:


[link]


De ha ez sok, akkor ez is nagyon jó szerintem:


[link]

2014. febr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát az első a számból vette ki a szót. Detto ugyan ezeket akartam írni. Manobabaházon akciós.
2014. febr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mit gondoltok ezekről a kocsikról melyik jó, esetleg tapasztalatok?


[link]


[link]


[link]

2014. febr. 4. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Graco nagyon strapabíró.állítólag 18g-ot bír,hát én kilómétereket tolom benne kb 8 kilós kislányomat bundazsákban,overálban és a 15 kilós kisfiamat szintén overálban.Az legalább 25kiló.Semmi baja
2014. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem ragaszkodsz az újhoz, akkor Peg Perego Pliko P3. Nagyon könnyű, de erős a váza. Mi használtan vettük, rajta volt a gyártási dátum: 2007. És semmi baja nem volt a kocsinak! Nagyon szerettem én is meg a lányunk is. És még elraktam a tesónak is. Elötte volt egy Baby Design Sprint, hát nem igazán vált be. Elég hangos a kereke, meg kemény a "rugózása". Ja és nem tudott benne ülni a lányom, mindig lecsúszott. Pedig már ült stabilan.
2014. febr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
COLETTO DANTE
2014. febr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!