Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az ilyen szép biztató görbéből...

Az ilyen szép biztató görbéből miért nem lesz baba?

Figyelt kérdés

[link]

Ez már nem az első ilyen görbém. Még a dokim is azt mondta, hogy ez nagy valószínűséggel baba. De eddig egyszer sem lett belőle semmi. Sajnos van betegségem bőven (pcos, ir, magas prolaktin, pm alulműködés), de miért csinálja ez velem a szervezetem? Ilyenkor mindig egy kicsit elkezdek reménykedni,aztán 2-3 nap múlva jön a nagy pofára esés. Habár már 8 év alatt meg szokhattam volna!

Tudom nem tudtok válaszolni a kérdésemre, mert még az orvosom sem tudott választ rá. Ne haragudjatok csak megint jól esett panaszkodni! Máshol nem tudok, mert mindig jönnek a közhelyekkel meg a hülyeségeikkel amiktől én csak idegbajt kapok, nem pedig megnyugszom.


2014. jan. 15. 09:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Gondolom sok mindenen túl vagytok már ennyi idő alatt, de a párodat vizsgálták már? és neked petevezeték átjárhatóságit csináltak?
2014. jan. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen természetesen túl vagyunk ezeken.
2014. jan. 15. 09:55
 3/16 anonim ***** válasza:

ahol a vérfoltot írtad lehet ott volt beágyazódás, nem? mert pont 10 nappal az ovu után volt és a beágyazódás az 7-10 nap között megy végbe.

szerintem ettől még lehetsz terhes.

2014. jan. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sajnos ez már a sokadik ilyen görbém! Már nem hiszek neki! Megint csak rosszul fog esni, hogy holnap, holnapután meg fog jönni!
2014. jan. 15. 10:20
 5/16 anonim ***** válasza:

Csak egy ötlet. Nem lehet, hogy elkezdődik a beágyazódás (azért pecsételsz akkortájt) csak aztán mégis megjön? Vagy a sorozatos kémiai terhességet is kizártátok?

Nem tudom, én 8 év után már fontolgatnám az örökbefogadást. Állítólag segíthet a meddőségen is.

2014. jan. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem zártuk ki! A dokim is gondolt rá. Azt mondta a magas tsh-tól vagy Ir-től lehet. De elméletileg ezek már 4-5 hónapja tökéletes szinten vannak tartva.

Az örökbe fogadáson én már gondolkodtam, de a párom hallani sem akar róla!

2014. jan. 15. 11:02
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is volt szép görbém is, csúnya is. A tri fázisos görbémre azt mondták, ez biztos baba. Késett is pár napot, örültem, mint majom a farkának, aztán megjött.


Tudom, milyen amikor reménykedsz, aztán mégis megjön. Ilyenkor napokig sírtam, alig akartam felkelni. Egyszerűen selejtnek éreztem magam. Miközben a környezetemben minden nőnek sikerült teherbe esnie, nekem nem ment. Hőt mértem, ovu tesztet csináltam, felemeltem a csípőm, szóval minden volt.

December elején meguntam, elegem lett ebből. Mértem továbbra is a hőmet, de nem néztem, férjem felírta, lerázta a lázmérőt, így fogalmam sem volt, mikor kellett volna együtt lennünk. Akkor bújtunk össze amikor kedvünk volt hozzá.

Ez lett belőle:

[link]

2014. jan. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó Gratulálok nektek! Boldog babavárást!
2014. jan. 15. 11:23
 9/16 anonim ***** válasza:

8 hónap alatt 3-4 ilyen szép görbém volt, de sosem maradtam terhes, pedig minden értékem jó. Aztán az utolsó 2 ciklusban a beágyazódás körül elkezdtem barnázni, és ez kisebb nagyobb megszakításokkal kitartott a mensiig. Nagyon kevés, naponta csak egy pötty folt volt. Aztán kértem a dokit, hogy írjon fel progeszteronpótlást, próbáljuk meg, arra hogy reagálok (pedig a 21 napi progeszteronom tökéletes, sőt magas lett). Első ilyen hónapban várandós lettem :)

Próbáltátok már ezt a megoldást is? Ki tudja, esetleg neked is segíthet, ha minden más probléma kizárva.

2014. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem próbáltuk mert jó a progi értékem!
2014. jan. 15. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!