Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szép nevek egy babának?

Szép nevek egy babának?

Figyelt kérdés
Ha lány Dóra Berill, ha fiú akkor Benjámin :-D

2013. júl. 7. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Benjámin amúgy is tetszik, mint név, de mivel a bátyám így hívják, akit imádok, ezért természetesen nálam abszolút nyerő :) A Berill nekem szokatlan, de így, hogy Dóra Berill szerintem jó.
2013. júl. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a Dóra is és a Benjamin is. A Berill nevet nem adnám a gyerekemnek, még nem is hallottam róla, de ha nektek tetszik az a lényeg :)) Lehet neked az én kisfiam neve nem tetszene :)) Ne adj mások véleményére :P A lényeg, hogy nektek tetszen :)
2013. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek: egyik név sem tetszik, talán a Dóra a vállalható ezek közül. De ez csak az én véleményem. Úgy nevezitek a gyermeketeket, ahogyan szeretnétek.
2013. júl. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Berill nem tetszik, de a másik kettő szuper! :)
2013. júl. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Dóra teljesen rendben van, a Berill nem tetszik és nekem a Benjámin sem a szívem csücske.
2013. júl. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek :-D
2013. júl. 7. 23:42
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hány ezeredik kérdésnél találkozok ezzel a Dóra Berillel......

A Dóra szép név, de a Berill borzalmas... milyen sorozatból szetted?? A Benjámin sem tetszik. Mindem második babát így hívnak.

2013. júl. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nem sorozatból szedtem a Berill nevet, hanem jelentése miatt választottam! Ha a Benjámin olyan gyakori lenne akkor ismernék én is mivel óvónő vagyok és nincsén a csoportban, de az oviban is 2 van ( pedig nem kicsi) de azért köszi a válaszod
2013. júl. 11. 12:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Dóra szép.:) Berillről még nem hallottam. Ritka név. A Benjámin az egyik kedvenc nevem.Becézései is aranyosak. :)
2013. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát a Berill az nekem fura, Benjámin nem tetszik, olyan nyammogós kicsit nekem:$, Dóránál is vannak sokkal szebbek; pl nemtom ,mennyire passzol a vezetéknévhez, és bár csak egy betű eltérés van, a Nóra az viszont gyönyörű szerintem:) Ja amúgy csak érdekességképpen, egyszer láttam valami színdarabot, ahol az egyik szereplőnek Dorabella volt a neve:):) Dóránál amúgy szebb még a Dorina:):) Az is szépséges:):)
2013. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!