Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kedves Anyukák, Peg-Perego...

Kedves Anyukák, Peg-Perego babakocsiról mi véleményetek?

Figyelt kérdés

Brendonban nézegetem és nagyon szép a piros, galambszürke változata. Mik a tapasztalatok Peg-perego babakocsikról?

Az ára is kedvező, ha azt veszem, hogy mózes, sportrész, lábzsák, pelenkatáska, és autóshordozó is van az árban.

Köszönöm a kulturált válaszokat! :)


2014. febr. 25. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem szerettem. Igaz, hogy földúton lakunk, és rengeteget mentem vele, de nehezen irányítható, és a kerekek is többször javításra, cserére szorultak.
2014. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem.
2014. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem Peg Perego Pliko P3 sportkocsim van (bár már hónapok óta nem használjuk) és én nagyon szerettem.
2014. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Imádtam, tökéletes minden eleme.
2014. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
pp veneziám van,használtan vettük, már 2 gyerek használta,most nálam is a 2. gyűri és még mindig jó állapotban van:)nagyon szeretem,strapabíró,a mi igényeinket tökéletesen kielégíti!ha tönkremenne megint ilyet vennék:)
2014. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöma válaszokat, én is vidékies részén lakom a fővárosnak, jók az utak, nem föld, le van betonozva, buckák sem nagyon vannak, de nem mindenhol egyenes az út, hanem dimbes-dombos.

A másik amit ajánlanak a Quinny Buzz, de a 3 keresek nem jönnek be.

A 3. variáció a sokat vitatott Stokke, de ahhoz nem adnak sem lábzsákot, sem hordozót.

2014. febr. 25. 15:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem Peg Perego Easy Switchem van travel system. Esernyore csukhato. Imadom. Minden tetepen elmegy, bolygosithato a kerekei. Erdoben kirandultunk vele tobbszor. Csak ajanlani tudom. Konyen iranithato. Egy kezzel is siman lehet tolni, pedig az enyem ket karu. Jo valasztas, nekunk bejott.
2014. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem, a nehéz terepviszonyok között is helytáll. Látom, kb egy árban van a Book Plus-sal.

Még egyszer-kétszer elmegyek a Brendonba mielőtt döntök.

Sok szép babakocsit láttam, nem csak egyet. Mindegyik tetszett valamiért.

Nem szeretnék túl nehezet, és én bevásárolni soha nem járnék vele, az nem szempont, hogy széles e egy kicsit.

Liftezni sem liftezek, ahol kicsi a lift, és lépcső sincs.

Én inkább terepen tologatnám, meg vinném a gyereket babauszira, és félnék otthagyni egy Stokkét magára.

2014. febr. 25. 19:34
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok ujra. :) En is a book plust neztem ki eloszor, de mivel lapra csukhato es egy picit nehezebb, ezert lett az easy switch. Ugyanis en sokat autozom, ezt egyszerubb osszezarni es kinyitni. Amikor megvettuk, ugy ereztem megalkudtam azzal, h ket karos, mert mindig az egybekaros tetszett. Aztan a gyakorlat racafolt; mert ez az egyik legjobb tulajdonsaga, mert a karra pakolom rendszeresen a taskamat! :) (retikult)
2014. febr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is csak ajánlani tudom. Mi használtan vettünk egy PP Pliko 3-at. Nagyon szeretem! Könnyű maga a kocsi, és könnyű irányítani is.
2014. márc. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!