Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Anyukák! Ti vennétek 5hós...

Anyukák! Ti vennétek 5hós babának kengurut?

Figyelt kérdés

8.5kg a lányom és nem tudom érdemes lenne e még befektetni egybe!

Annyi rosszat mondanak róla,na de 1-2 óra hodozástól is lehet probléma!

NEM leszólást kérek hanem VÁLASZOKAT!!!!


2014. febr. 19. 07:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Most tudom, hogy valamit elrontok, de KENGURUT??? Mármint egy bazinagy ugráló állatot Ausztráliából????
2014. febr. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Drága 1.! Nagyon jó poén volt így reggel...megnevettettél! :) Természetesen nem az állatról van szó!!!
2014. febr. 19. 07:22
 3/12 anonim ***** válasza:
Általában 11-13 kg-ig használhatók. Ez tipustól függ, de mindegyiknek benne van a cimkéjén. Ha nem rendszeresen használod, mint a babakocsit, nem hiszem, hogy gond lenne. Mi például akkor használjuk, ha autóval megyünk vásárolni, és a boltban elég praktikus.
2014. febr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, agresszív állat és baromi drága a szállítása, tartása. Inkább koalát, az elnyammog egész nap egy ágon.
2014. febr. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kenguru semmi képpen, nézd meg csatos hordozóka ssc, Gremese, Liliputi, ezeket 18 kg ig is lehe használni, főleg a Gremesét. Igen jó, amikor a 19 hónapos fiammal már sétálok, babakocsit meg tolnom kellene és közben a kezét is fogni.....szép időben erdei túrázáshoz is jobb, mint a babakocsi, csak a hátamra kapom vagy apa, mos vasárnap is tök jót aludt benne apa hátán.

Igen lehet probléma, gondolj csak bele, milyen ha kényelmelen cipő van a lábadon 1-2 órát.....hosszú ávon akár elválozásokat is okozhat

2014. febr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
CSatos hordozót választanék. Funkciójában neked ugyanaz, kényelem és egészség szempontjából a gyereknek meg nem mindegy. Csakis ilyet! Nem kengurut.
2014. febr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vennék, napi egy-két óra is sokat árthat neki, és le fog szakadni a derekad.

Inkább egy meitait, SSC-ben (csatos hordozó) csak ülni tudó babát lehet hordozni.

2014. febr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%

Szia, az enyém 8 hónapos, és még belefér a kenguruba.

A miénk csatos, állítható méretű, ha venni akarsz, ilyet nézzél. Nekem az a tapasztalatom, hogy jól érzi magát benne a baba, nézelődik, kényelmes, biztonságos lehet bizonyos helyzetekben.

Én az utcán láttam már nagyobb gyereket is ilyenben, szerintem nincs ezen mit leszólni. Nekem a babakocsi macerás néhány helyen, a piacra kiszaladok vele kenguruban, ott védve van a tömegtől, és vásárolni is tudok, kirándulni is elment úgy a család, hogy a pici a kenguruban stb.

Csak nézz szét alaposan, hogy megfelelő méretűt vegyél, akár használtat is érdemes venni, mert nem tudhatod, hogy 1-2 hónapig vagy tovább tudod-e még használni, sokat nem érdemes rá költeni. A miénk 2000 volt használtan, de mondom szerintem kényelmes a babának.

2014. febr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Normális hordozót nem 1-2 hónapig tudsz használni, hanem a hordozós kor végéig(3-4 éves korig).

Kengurut semmiképp se vegyél, napi 1-2 óra rettentő sok, ha egy anatómiailag rossz felépítésű hordozóban lóg a gyerek, ráadásul a derekad is le fog szakadni.

Akkor már inkább vegyél használt csatos SSC-t, vagy pl. vaterán lehet kapni otthoni készítésű csatos mei tait 5-6 ezerért, az is jobb, mint egy kenguru.

2014. febr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi ajándékba kaptunk egyet. A férjem néha cipelte benne az 5-6kilós fiúnkat de nagyon kényelmetlen. Én egyszer próbáltam, 5perc után fájt a vállam. Most 11 hós a fiam, egyszer sem éreztem szükségét a kengurunak.

2014. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!