Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti melyiket választanátok?...

Ti melyiket választanátok? ABC Design vagy Quinny babakocsi?

Figyelt kérdés
Újszülött babának...
2014. febr. 28. 18:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Abc Designet fogok most venni a születendő babánknak. Számunkra a Quinny megfizethetetlen :(
2014. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ABC
2014. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nekem volt mind a kettő ABC 3tec és quinny speedi, utóbbi kategóriákkal jobb volt, nem tudom melyiket akarod ezekből mert a 3tec sem olcsó, de en kiborultam attól, hogy fél kézzel nem lehetett normálisan irányítani legalább is a quinnyhez képest. Szóval szerintem utóbbi, a quinny buzzt viszont nem ismerem
2014. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Volt quinnyből buzz-om, zapp-om, speedi-m. Mind a 3 kocsi egy álom, én azt ajánlom!
2014. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
igen, azért a típus lényeges. Melyik kettő közül választanál?
2014. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Quinny. Egyszerűen imádom. Könnyű tolni, stabil, igaz nem könnyű kocsi, de valamit valamiért, amúgy edzésnek se rossz emlegetni. Barátnőm ABC-t vett, fél éves a babája és már minden baja van, le kell cserélnie.
2014. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én ABC Desing mániás lettem, nekünk nagyon bejött, csak ilyet vennék a jövőben is...
2014. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nálunk 3. gyerek használja az ABC-t, tutira nem cserélném le semmi másra, szuper kocsi, semmi baja nem volt még soha, rengeteg előnye van
2014. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A 3tec tényleg nehezen irànyítható, de egy Cobra vagy egy Condor (ABC Design) össze sem hasonlítható vele, könnyen irányíthatóak akár fél kézzel is és extra könnyűek, ráadásul a bevásarlóhálójuk az alján hatalmas.
2014. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem mindket marka nagyon tetszik,mas-mas szempontokbol.A speedy nagyon nagynak es neheznek tunik,befuto talan a 3tec,vagy a quinny buzz lenne.Akinek volt mar buzz mennyi idos korig tudtatok hasznalni? Nekem valahogy kicsinek tunik az uloresze.
2014. febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!