Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes vagyok. Sárgás, erős,...

9 hetes vagyok. Sárgás, erős, darabos folyásom van. Canesten kombival probálkozhatok? Elég ijesztő. Nem akarom az orvosom szombaton keresni. Nektek is volt többször ilyen problémátok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Hat pedig doki! Terhesen nem kockaztatnek (inkább egy dokilatogatas, es mondja azt, hogy semmi gond), meg próbálkoznek otthon... Meg akar a babanak árthat, ha nem normálisan van kezelve a fertőzés!
2014. jan. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Irány az orvos!

Ugyanis nem csak gombás fertőzés létezik, márpedig a Canesten csak gombára jó. Ha neked bakteriális fertőzésed van, akkor a Canesten csak felesleges pénzkidobás!

És ez a fajta folyás, amit itt leírtál, az inkább bakteriális fertőzésre utal, mint gombásra. De ezt orvos hivatott megállapítani tenyésztéses vizsgálattal.

És ami a legfontosabb, hogy némelyik kórokozó okozta fertőzés nagyon könnyen vetélést okozhat, ahogyan felszáll a fertőzés a méh közelében. Ugyanis ezek a fertőzések, ha nincsenek kikezelve, vagy rendesen kikezelve, akkor felhúzódnak és nem terhes nőknél is méh vagy petefészek gyulladást okozhatnak. Terhes nőknél pedig még komolyabb dolgokat.

Szóval nincs ilyen, hogy zavarod vagy nem zavarod az orvost szombaton, ha gond van, menni kell, ha máshová nem, akkor az ügyeletre!

2014. jan. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem volt többször, sőt egyszer sem! Ez nem normális dolog. Én mindenképpen beszélnék az orvossal, nekem mindegy, hogy milyen nap van, ha baj van igenis ő mondja meg a megoldást. Én nem játszanék ezzel.
2014. jan. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Én mindig hüledezve olvasom, amikor valaki terhesen betegséggel játszadozik. Éééébresztő, már kettőtökért felelsz!!

Az ilyenek biztos nem küzdenek hónapokat, éveket a babáért, ezért nem is becsülik meg.

2014. jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha sárgás, akkor inkabb bakteriális fertőzés. Ne kezeld magad, mert az első 12 hétben a hüvelyi kezelés árthat a magzatnak. Csak orvosi javaslatra használj bármilyen gyógyszert, amíg terhes vagy.
2014. jan. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
HA gomba,akkor sem jó a Canesten, mert a terhesség első harmadában nem ajánlott. Tehát van dokid, akit felfogadtál. Amibe az is beletartozik, hogy szombaton felkeresed, ez is a felfogadás egyik fontos része.
2014. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves lepontozó! Boldogok a lelki szegények, es te biztos nagyon boldog ember vagy.
2014. jan. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves lepontozott. Ha visszaolvasnád amit írtál rájönnél, hogy nem volt semmi hasznom információ abban amit írtál. Nem hiszem, hogy a kérdés arról szólt szerinted mennyire akarom a picit, de ha te így gondolod, akkor legyen. A többieknek köszönöm, felhívtam még tegnap, most nem lesz 2 hétig, de meghallgatott és elmondta milyen gyógyszert írassak fel, amit már kaptam egyszer és bevált.
2014. jan. 26. 11:33
 9/12 A kérdező kommentje:
Még hozzá tenném, csütörtökön voltam nála utoljára. antibiotikumos kúpot kell felíratnom. köszönöm a segítségeteket!
2014. jan. 26. 11:40
 10/12 anonim ***** válasza:
5. És 7- es vagyok. Tartom a megjegyzésemet. Amúgy mindenki kapott piros kezet, erre reagáltam.
2014. jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!