Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mikortol lehet mei tai-t...

Mikortol lehet mei tai-t hasznalni? Melyiket erdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Most rugalmas kendom van, de szeretnek mei tai-t is. Van egy manuducam, a nagyobbal csak azt hasznaltuk, de csak kb 7-8 honapos koratol. Mei tai-t korabban is lehet, mint a csatost vagy akkor felesleges olyat is vennem, ha az ugyis van?
2014. márc. 14. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
3 hónapos kora óta használjuk. Vaterán vettem újat, egy csaj készíti őket, 5600 ft volt. Webáruházban nézegettem még, de ami tetszett 15 ezer volt.
2014. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a mei tai-t is csak akkortól ajánlják, ha a baba már nagyjából önállóan tudja tartani magát, 4-5 hónapos kortól. És a csatos hordozót is ekkortól ajánlják, szóval szerintem a kettő között ilyen szempontból nincs különbség. Addig pedig a kendő javasolt.
2014. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!