Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti vennétek ilyen babakocsit?

Ti vennétek ilyen babakocsit?

Figyelt kérdés

Kisfiam 11 hónapos. Ami nagyon tetszik, hogy mindkét irányból felrakható az ülőrész, amit eddig nem sok sportkocsi esetében láttam. Ha nem vennétek ilyen, miért? Köszi a válaszokat!


[link]


2014. márc. 20. 12:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ha nem vennétek ilyeT, miért? :)
2014. márc. 20. 12:40
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Én megvenném, nekem tetszik külsőre is, meg funkcionálisan is.
2014. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Mert az egyik legrosszabb márka. Nyikorog, összecsuklik, kerekei mennek mindenfele. Az egyik lehető legrosszabb választás pierre cardinra költeni főképp ennyit.
2014. márc. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Ezek a fajták általában elég kicsik, egy 11 hónapos gyerkőc nem sokáig fér már el benne. Szerintem sport kocsiból jobb olyat venni, ami a hagyományos sport változat. A PC-nak is van egy ilyesmi árfekvésben, és az állati jó, nagyon masszív, és jóval tágasabb ennél.
2014. márc. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

4-es vagyok újra. Sokaktól láttam már, hogy utálják a Pc-s babakocsikat, hasonló idokok miatt, mint amit a 3-as írt.


Ehhez képest nekem abszolút ellentétes tapasztalatom van benne. Az enyém állati stabil, erős, soha nem nyikorgott, soha nem gurultak el a kerekei, még csak megkopni is alig kopott meg, pedig 2 gyerek nőtt ki belőle, és bőven volt használva is. Szóval nem értem, hogy másoknak miért van ilyen negatív véleményük róla. Az én személy szerinti tapasztalatom az, hogy a Pc-k nagyon is szuperek, és végtelenül hálásak.

2014. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért nem venném meg, mert erről a márkáról én jót még nem hallottam és ehhez képest még drága is.
2014. márc. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

És ilyet, csak hordozó nélkül: [link]

Köszi az eddigi válaszokat!

Az az igazság, hogy kb. 35.000 Ft-ot van rá, és újonnan ezt a két fajtát találtam. Ha ezek közül egyik sem, mit javasoltok? Már annyi félét néztem és totális a zűrzavar. Ami "elvárásom" lenne, hogy úgy is tudjam tolni, hogy szembe legyen velem a gyerkőc, illetve, hogy olyan lekerekített lábtartója legyen, mit a Pierre Cardinnek.

2014. márc. 20. 12:50
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves 4-5 válaszoló, neked milyen babakocsid van? Tudnál képet linkelni róla? Köszi! :)
2014. márc. 20. 12:54
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

4-5 vagyok:


Nekem ilyenem volt:

[link]


Abszolút erős, strapabíró. Amikor a nagy 1,5 volt, a kicsi meg újszülött, akkor még úgy is használtam, hogy a nagy ült benne, a kicsi meg a bébihordóban volt, és felkötöttem a tolókarra. De ez nem esernyőre csukható, hanem egy nagyobb fajta újszülött kortól, így ezt már eladtam.



Amit neked ajánlottam, az ez a fajta:

[link]


Egy barátnőmnek van ilyenje, és nagyon szuper kocsi.



Most pedig ilyenem van:

[link]


Ez már a szimpla esernyőkocsi. Ez is nagyon jó, nagyon szeretjük.

2014. márc. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem venném meg. Mert borzalmas minőség az összes pc kocsi. A másik is amit linkeltél. A graco symbio tudja azt amit keresel és nagyon jó minőség.
2014. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!